Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehet huvelyi fajdalmam?

Mitol lehet huvelyi fajdalmam?

Figyelt kérdés
Aigusztusban voltam rakszuresen, akkor mondta az orvosom, hogy gombas fertozes van, de csak kezdetleges, ill. Mehnyakrak gyanu all fent, de csak januarban fogok menni alaposabb vizsgalasra. Vettem a fertozesre kupot/kenocsot, utanna jo volt, de most megint nagyon faj. Esetleg valami otthoni megoldas?
2020. dec. 4. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Méhnyakrák gyanú áll fent augusztus óta és te annyira nyugodt vagy hogy januárig vársz vele?
2020. dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rákszűrést gondolom megcsinált. eredmény?
2020. dec. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meg csinálták, bocsi
2020. dec. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem en varok vele, az orvos hivott akkorra.
2020. dec. 4. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, több oka lehet, de azt nem írtad meg, hogy van e még valamilyen fenallo látszólagos problémád? Értem úgy, hogy folyás, milyen a folyás, viszketés? Szexuális élet?

Gyanú vagy valóban pozitív az eredményed? Ezt augusztus óta már biztosra kellene tudnod.

2020. dec. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!