Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség, nem múló hüvely...

Segítség, nem múló hüvely viszketés?

Figyelt kérdés

2 hónapja antibiotikum kúra után erős viszketés jelentkezett a hüvelyemnél, a nőgyógyászom Mycosytot írt fel gombára és Gynoxin tablettát+krémet. Beszedtem mindent, de a viszketés megmaradt, sőt, állandó folyás és enyhe fájdalom is jelentkezett. Ismét voltam nőgyógyásznál, aki most Macmiror-t írt fel. Ez 3 napja volt, de még mindig ISZONYÚAN viszket ott lent és végbél tájékon is. Nagyon ki vagyok készülve már, eddig kb 50 ezer Ft-om ment el a kezelésre, mindent kipróbáltam, gyakorlatilag hosszabb távra nem tudok menni és nem értem, miért nem hat semmi. Neogranormonnal kenegetem már elkeseredésemben, de ez sem csillapítja. Van valakinek bármi ötlete, hogy mit tehetnék viszketés ellen? Nagyon köszönöm előre is.

25/L


2020. dec. 12. 19:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ma megprobalom es leírom majd, hogy bevalt-e. Ami még nagyon zavaró, az a vegbel tajeki viszketés, mert hiába kezelem a huvelyt, ha ott nem múlik:((
2020. dec. 13. 12:37
 12/20 anonim ***** válasza:

A végbéltájat ugyanúgy bekenheted kívülről és oda is tehetsz a széttört probiotikumos kapszulából 4-5 órás különbséggel. El fogja mulasztani, főleg ha belsőleg pedig elkezdesz probiotikumot szedni.

Állítólag a probiotikumot nem csak az antibiotikumos kezelés alatt kéne szedni, hanem utána még legalább annyi ideig, amíg maga az antibiotikumkúra tartott.

2020. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, 2 db Lactinelle kapszula mehet egy nap? Lehet bajom tőle? Az orvos HETI 2-t javasolt..
2020. dec. 13. 17:53
 14/20 anonim ***** válasza:
Én Gynophilust használtam napi 2-szer, ahogy a gyógyszerleírás is tartalmazta. A Lactinelle-t nem ismerem. Úgy látom, hogy napi 1-et ír éjszakára. Szerintem próbáld meg így, de minden nap. Csak figyelj rá, hogy a gombaellenes kezeléstől teljen el legalább 4 óra.
2020. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm!!!
2020. dec. 13. 18:24
 16/20 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi változás, a kúra végén járok, használom a probiotikumot is és ugyanúgy viszket és piros a hüvelyem..felhívtam a nőgyógyászt, aki szerint csak ki van marva a nyálkahártya a sok vegyszertől, kenegessem kenőccsel. Nem tudom, mikor múlik el, nem látok már kiutat:(
2020. dec. 15. 14:54
 17/20 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül?
2022. ápr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Mai napig szenvedek vele, hol előjön, hol elmúlik. Nem múló gomba..ráment rengeteg pénzem, időm és a parkapcsolatom is:(
2022. ápr. 11. 13:38
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy cukorbeteg? Volt ez irányba vizsgálat?
2022. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy?
2022. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!