Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy ne jöjjön...

Mit csináljak hogy ne jöjjön meg? Most nagyon rossz lesz mert barátomnal leszek és még így nem voltam nála.

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk egyutt. Mikor megvolt a menzeszem mindig itthon voltam és ő jött hozzám. Így azt sem tudom van e náluk kuka a wcben vagy fürdőszobában, ha jól emlékszem nincs csak a konyhában és az nagyon rossz lesz mikor a szülei előtt kell kidobnom a betétet.

Most muszáj ott lennem karácsonykor nagyon várnak ott is fogok aludni 🙄

Éjszaka már gyengébb mint régebben így szerintem kifogom bírni éjszaka hogy nem azok át de nappal 2 óránként cserélek.



2020. dec. 15. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha már van barátod, és nála is alhatsz, akkor nem lehetsz annyora gyerekagyú hogy ez még cikinek számítson. Kb 11-13 éves korban tartja az ember cikinek az ilyen dolgokat, utána normális felnőtt emberként fel tudja fogni hogy semmi rendkívüli vagy szégyellnivaló nincs a menstruációban. Persze ne úgy bszd ki a szemetesükbe a véres betétet hogy kinyitva virítson mindenkinek aki kinyitja a szemetest. Görgesd össze, csomagold vécépapírba, aztán tekerd be a következő betét zacskójába. Bár gondolom ezt magadtól is tudod.

Nem értem mi itt a probléma.

Először azt gondoltam hogy azon fogsz nyígni hogy így majd nem tudtok szexelni, mert azon én is szoktam, na de azon hogy cserélni meg kidobni kell a használtat...

2020. dec. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1# Igen az is baj hogy nem tudunk szexelni meg minden mar🙄 semmi kedvem nincs menni

És én mindig becsomagolom rendesen wcpapirba és a következő zacskojaba.

2020. dec. 15. 23:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem dugod az orruk alá, meg nem kiabálva futsz ki látványossági mellényben, hogy "AKKOR MOST KIDOBOM A BETÉTEM!!"

Becsomagolod vécépapírba, és kidobod, kész. A menstruáció egy természetes folyamat, nagy valószínűséggel ezzel ők is tisztában vannak, nem kell túlgondolni.

2020. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csomagold be papírzsebkendőbe, és úgy dobd ki, akkor még a csomagolást sem látják. Próbáld akkor kidobni, amikor nincs ott senki...

Esetleg kérd meg a barátodat, hogy szerezzen be addig egy kis kukát.

2020. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Kérdezd meg tőle, hogy van e náluk szemetes, ezzel egy csomó felesleges aggódástól megkíméled magad.bar elég fura család, gondolom van nő a családban, hogy lehet hogy ott nincs szemetes..


1-es, én lassan 30 éves leszek, ennek ellenére nem preferálnám, ha 6 ember előtt kellene a kukába betétet dobni a konyha közepén.


Ha pedig más megoldás nincs, csináld ahogy az előttem szóló mondta, és ha még egy zsepibe is becsomagolod, úgy látszik mintha papirzsepit dobtál volna ki.

2020. dec. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb nem mennek bele, hogy mennyire gyerek gondolkodasu vagy...gondolom meg 18 se vagy, igy szoritkozom a lenyegre:

Lehet kapni kicsi kutya kakis zacskokat(feketet), szepen veszel, belerakod a neszeszeredbe, tamponnal, betettel egyutt. Azt viszed magaddal wc-re. Mikor cserelsz, a hasznaltat becsomagolod wcpapirba pl es ugy még bele a fekete kis zacsiba. Majd ugy a kukaba!! Nem latszik at, nem ereszt, nem szaglik. Ennyi.

2020. dec. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok 😄
2020. dec. 15. 23:59
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Fiú vagyok.

Ezen nem tudom mit kell izélni, hogy jajj, nehogy akkor jöjjön már meg...

Oké hogy kicsit másabb olyankor esetleg a közérzeted, de ez nem ügy szerintem. Nem volt még olyan barátnőm amivel ne beszélgettem volna a mensi részleteiről, hogy szokott-e görcsölni, mit szed rá, mit használ stb.

Ha olyan gyógyszert szokott szedni amit mi nem tartunk itthon akkor veszünk olyat is, mert soha nem tudni. Mikor együtt se alszunk akkor se kellemetlen ez a téma, max szex nincs, de olyankor is lehet bújni, talit se mondtunk le soha ilyen miatt. Ha a pasid és együtt is alszotok akkor ilyen apróságon nem lenne szabad hogy fenn akadjon. Apja, anyja megint tisztában van a biológiával. Nem értem miért gond ez, főleg ha tényleg csak a csere miatt izgulsz. Én azon se akadtam fenn soha, mikor lány barát szólt, hogy csekkoljam már, hogy nem-e ázott át. Nem hogy barátnőmnek megvan :D

2020. dec. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, úgyis becsomagolod, de azt már nem értem, hogy a wc-ben miért nincs egy kis kuka, nálam ez alap dolog mióta barátnőim vannak.
2020. dec. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
20 évesen azért már egy kicsit életképesebbnek kellene lenned, kérdező.
2020. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!