Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Voltam barátomnál és csak úgy...

Voltam barátomnál és csak úgy viccből felvettem az ő -1,5ös szemüvegét és utána öhm nem láttam többet és jobbat de valahogy a tárgyak kontúrja meg a színek élesebbek voltak egy kcsit utána magamon is hagytam és jó érzés volt lehet h rossz a szemem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Nálam is így kezdődött. Egy ideig tudtam olvasni, de egyszer csak feltettem egy szemüveget, és rájöttem hogy így sokkal jobb. Nem is tudatosult bennem, hogy már erőlködök az olvasással. Aztán telt-múlt az idő, és már nem is ment szemüveg nélkül. Sajnos már ezt is szemüvegben írom...
2010. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges..én amig nem voltam szemüveges,azt hittem mindenki foltok lát 3 méternél távolabb...:)
2010. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megfájdul a fejem szemüvegben. De ha úgy érzed, menj el szemészetre...
2010. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen! menj el szemészetre
2010. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!