Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amfetamintól lehet ilyen...

Amfetamintól lehet ilyen problémám?

Figyelt kérdés
2 hónapja fogyasztok amfetamint, változó rendszerességgel: van, amikor napok kimaradnak, van, hogy kevesebbet és elosztva, van, hogy egyszerre elég nagy mennyiséget. Előfordult 1x köztes vérzés, ill. 1x korábbi (21. nap) menzesz. Használat közben nyom, fáj a petefészkem (gondolom, hogy az...), főleg a jobb. (Meg persze erős szívdobogás, pörgés.) Amikor nem fogyasztom, azokon a napokon semmi bajom. Komolyabb problémám, betegségem lehet ennyi után? Ciszta, ilyesmi? Nagyon megijedtem, abba akarom hagyni.

2020. dec. 22. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Akkor a 2 hónap alatt szinte végig be voltál gyorsulva?

Mit jelent a kevesebb, és nagyobb mennyiség?

Összességében ha valaki állandóan be van állva, az nem is sokat alszik, és úgy már gázos lehet. De ehhez napi több g-t is el kell nyomatni.

A ma kapható speedek jórészt nem amfetamint tartalmaznak már. Az állaguk olyan, és az ízük is, de pl melegen nem romlik meg (mint az amfetamin) - tehát valamilyen dizájner drog van benne - ami nagyon hasonlít a régi amfetaminhoz. Viszont ezeknél nem igazán lehet tudni milyen mellékhatások jönnek ki..

Az biztos hogy nem tesz jót a vérnyomásnak, és a keringésnek - de azért van aki évtizedekig is bírja ezt - szóval annyira mégsem para. Kicsit viszont olyan mint a zsákba macska.

Az érdekes viszont hogy nyomást/fájdalmat érzel. Mert mikor készen van az ember, akkor ez pont hogy érzéstelenítő is részben. Hiszen nem igazán úgy érezzük a testünk ahogy egyébként.


Én azt javasolnám hogy hagyj ki 2 hetet, és nézd meg mi változik.

Viszont egyébként szerintem nem a por miatt van ez a tüneted.

2020. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Az lehet hogy a megváltozott fizikai állapotod (magas vérnyomás, pulzus, stb) miatt előjön valami. Tehát lehet valami alapbetegséged, amit a szer előtérbe hoz. Ez a valószínű. Ezért szerintem menj el vele dokihoz.

Azt nem hinném hogy a drog váltja ki. De teljesen azt sem lehet kizárni.

2020. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, és várom a továbbiakat is.

Nőgyógyászati problémám nincs, nemrég voltam orvosnál. Pajzsmirigy-alulműködésem van, erről tudok.

Elvileg amúgy ez elég tiszta szer, melegben porózus lesz.

Szájon át fogyasztom, nem tudom, mennyit. 1 g-nál bőven kevesebbet egyszerre. Volt, hogy 4-5 nap is kimaradt 2 fogyasztás közt, volt, hogy 2-3 napig naponta többször picit, de folyamatosan fogyasztottam, tényleg nem tudom a mennyiséget.

2020. dec. 22. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Értem. Így viszont lehet a fogyasztási mód miatt is valami gáz. Nem tesz jót a hasadnak, vesédnek, vagy pl a májadnak - aztán ezek miatt is okozhat problémákat mikor ki akar ürülni a cucc. Mert ha állandóan úgy eszed, az nem a legjobb a különféle belső szerveknek.

Meg kéne próbálnod nazálisan is (felszívni orrba) hogy akkor (ezzel a fogyasztási móddal) is jelentkeznek-e a tünetek..

2020. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, gondolom. :( A tisztát persze úgy értettem, hogy elvileg másféle drog nincs benne, a felütőanyag viszont nyilván kérdéses.
2020. dec. 22. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Vagy esetleg leszokhatnál róla, mert illegális, és mert belehalhatsz. Olyan szinten fel tudja pörgetni a szervezetet, megemelni a vérnyomást, hogy még agyvérzést is kaphatsz tőle. Voltam egyszer kint egy fiatal fiúnál, amfetamint fogyasztott régóta nasalisan, kb. szét volt rohadva az orra, tiszta sebes volt, már szagokat se nagyon érzett, és 280 volt a vérnyomása. A CT-ben kiderült hogy agyvérzése van, egy napot élt még az intenzíven... Próbáld abbahagyni, nem a hosszú élet titka.
2021. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%

Persze, lehet amfetamintól agyvérzést kapni, de mondjuk az autó is elüthet ha kimész az utcára..

Vágom, hogy káros, valóban nem a hosszú élet titka, de két hónap fogyasztás után senki nem fog agyvérzést kapni.

2021. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!