Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barna folyás menstruáció...

A barna folyás menstruáció helyett mindenképp terhességnek a jele? Sürgős!!

Figyelt kérdés
Menstruáció helyett barna folyásom van több napja. Több helyen és olvastam hogy ez a terhesség jele viszont én meg szűz vagyok szóval ez kivitelezhetetlen. Más dolgok már voltak de behatolás még nem, de nagyon félek szóval várom a válaszokwt

2020. dec. 25. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl.Progeszteron hormon hiány jele is lehet.
2020. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Hmm.. A törtelenem megismétli önmagát..
2020. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy tudatlan vagyok de mi az a progeszteron hormon?
2020. dec. 25. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
A progeszteron az össztrogénnel együtt a ket jellegzetesen noi hormon egyike. Ha pontosabb valaszt szeretnel erdemes a neten ehhez kapcsolodo cikkeket elolvasnod. Nem csak emiatt hanem altalanossagban is jo ha tisztaban vagy a tested mukodesevel :)
2020. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Szia! A progeszteron, más néven sárgatest hormon, a ciklus második felében termelődik a petefészekben. (Ciklus kezdete a vérzés első napja, a ciklus első fele a peteérés folyamata tüszőrepedésig, ciklus második fele a menzesz előtti kb. másfél hét, amikor a méhnyálkahártya megvastagodik, majd leválik, végül vérzéssel távozik a szervezetből)

Ha a progeszteron szint valami miatt felborul, akkor jelentkezik általában barna folyás menstruáció helyett. Érdemes lenne beszélni egy orvossal, és tanácsot kérni. Ma már sokféle természetes készítmény létezik a hormonszint helyreállítására, de mindenképpen kezelni kell, hogy ne legyen belőle később nagyobb gond.

2020. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem terhesség az oka, hanem hogy olyan kis mennyiségű a vérzés, hogy a hüvely savas pH-ja megszínezi barnára. Ne aggódj, szűzként nem vagy terhes.


Viszont ahogy a 4es javasolta, olvass kicsit a női nemi ciklus működésével kapcsolatban, mert ezt minden nőnek tudnia kell.

2020. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

Lehet a terhesség jele is, de nem feltétlen egyenlő azzal


Vegyél tesztet és menj el orvoshoz (akkoe is ha pozitív akkor is ha negativ)

2020. dec. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Szűzként nem terhes! Annyira nem egyszerű ám teherbe esni. Valószínű valami hormonális egyensúlyvesztés lehet, de nekem egy fertőző betegség okozott ilyen tüneteket amit az uszodában kaphattam el.
2020. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!