Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Állandóan hüvelygo...

Mit tegyek? Állandóan hüvelygombám van a fogamzásgátlótól.

Figyelt kérdés
1,5 éve szedem, azóta folyamatosan hüvelygombám van. Nagyon odafigyelek mindenre, mégis állandóan kialakul. Korábban nem volt ilyen gondom. Azonban volt, hogy abbahagytam a szedését 2 hónapra és akkor is ugyanúgy jelentkezett. Mit tehetnék? Nem hagyhatom abba a szedést.
2010. aug. 13. 14:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
60%-os: Amúgy az ügyeleten nőgyógyász szokott lenni, vagy sürgősségin csak adnak fájdalomcsillapítót és meg sem vizsgálnak?
2010. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
18:04-es 15 évet írtam,nem 15 orvost:-).18:05-ös,most mi a kérdésed?Mert leírtam,hogy megvizsgálnak.
2010. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Bocsánat, néha kicsit figyelmetlenül olvasok:)

Normális nőgyógyászati szakrendelésen is jártál már a problémáddal?

2010. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
32éves vagyok.Gondolod hogy soha nem jártam nőgyógyászhoz?:-)18 éves koromba voltam először,mert akkor kezdtem a nemi életet,és rögtön írattam tablettát.Szóval 10 évig jártam sztk-ba,4 éve csakis maszekhoz.
2010. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem arra gondoltam, hogy sosem jártál nőgyógyászhoz:) Hanem arra céloztam, hogy kifejezetten ezzel a problémával (a nagyon erős görcsökkel) megkerestél-e már szakembert. De akkor gondolom erre is igen a válasz.

Hát sajnálom, hogy senki nem tudta megoldani a problémádat:(

2010. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm.Sajnos,ez van.Remélem a kérdezőnek nem fog ilyen sokáig elhúzódni ez a problémája.
2010. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!