Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs sztorik?

Menstruációs sztorik?

Figyelt kérdés
Tudom sok van már, de hátha vannak újak:) Első menzesz, átázás, vicces/ciki sztorik...Bármi jöhet:D

2018. márc. 5. 20:59
 1/10 anonim válasza:
76%
Te szeretsz az ilyenekról olvasni? xd
2018. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem az első menstruációmnál volt😂

Mikor megláttam elkezdtem suttogni magamnak,hogy:

Neem neem ez álom,neeeeeeeemmm.

Kifutottam a mosdóból és akit legelsőre megláttam aki az uncsim volt elmeséltem remegő hanngal,kézzel MINDENEM remegett xD

Aztán kifutottam apukámhoz és annyit mondtam,hogy kell betét,sürgősen xD

Apukám nem fogta fel,mamám levágta,hogy MENSTRUÁLSZ? És én csak röhögtem xDD mamám ment adott betétet és én vagy 2 órán keresztül dolgoztam a dolgotxD

Felejthetetlen nap volt xDD😂😃

2018. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ezelőtt héten pont megvolt, és ugye raktam a farzsebembe betétet. Amikor szünetbe ki akartam menni wc-re, kiesett. Én meg nem vettem észre. Csak arra figyeltem fel hogy a fiúk üvöltöznek hogy egy tambon van a földön (holott az nem is tampon volt), és azt próbálják találgatni hogy kié. A lányok persze tudták hogy az enyém, de meg is maradt köztünk annyinak hogy aznap azon röhögcséltünk az öltözőbe. Szerencsére legalább a lányok éretten lekezelték a dolgot és nem tudódott ki.
2018. márc. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
14 évesen egy bevásárlóközpont wc jében kellett betétet cserélnem. Mivel csak pár hónapja jött meg, elég kínosan éreztem magam, mivel az ezzel járó sok csörgés egyértelművé teszi az ott tartózkodók számára, hogy mit is csinálok. Úgy döntöttem, hogy a fülkében megvárom, amíg a többiek elhagyják a mosdót, és csak utána látok neki. Sajnos ez nem következett be, így miután harmadszor kopogtak, kénytelen voltam túlesni rajta, és égő fejjel mentem ki.
2018. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!<3 Jöhetnek még ;)
2018. márc. 26. 00:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Zenekari táborba mentem, ennek már vagy 6-8 éve, és a menzeszem közepe vége felé tartottam. Volt sok srác, és medence, meg én is bontogattam a kis szárnyaimat pasizás téren. Medencébe nem akartam volna menni. Ők viszont megoldották hogy belekerüljek, betétestől :D

Rendesek voltak, adtak pasi pólót, törölközőt és adrágot is, nem látszott semmi a menzesz dologból végülis, de vicces volt a szitu.


(22L)

2018. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Amikor a férfi tanár elkezdett volna írni a táblára, de nem tudott, mert egy tampon volt a kezében.


És nem is mi voltunk, szóval minket is váratlanul ért...😂

2018. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Loool😂 ez de jó prank😂😂
2018. jún. 23. 00:16
 9/10 Krisztiandthisisa válasza:
95%
Balatonon nyaraltunk, a mensimnek már a végén jártam. Nagyon nem voltam jártas tampon használatban, de úgy voltam vele hogy nem nagy ügy. Felraktam és mentem is le strandolni. Na az a kínos, hogy a bátyám szörfözni tanított és ahhoz kint kell állnom a vízből a deszkán, és mivel elég amatőr voltam (és vagyok) így a vitorla folyton a vízben volt és nem tudtam felhúzni. Tehát álldogáltam békésen, és hirtelen azt veszem észre,hogy a tamponom kicsúszik és megszívja magát vízzel. Nos körülbelül úgy nézhetett ki mintha a nemlétező péniszem sátrat állítana a strand közepén, úgy hogy közben egy csomóan figyelnek a partról. (Neem cseppet sem éreztem magam kínosanXD) Akkor szörfdeszkáról le,be a vízbe, és elkezdhettem gondolkodni azon,hogy mégis mi a jó életet csináljak azzal a tamponnal ami elég félreérthetően nézett ki. Már nem érdekelt hogy elkaphatok valamit, a víz közepén kivettem a tampont és (valamilyen zseniális ötlet alapján) megpróbáltam elásni az iszapban, mert nem tudom úgy kicsempészni hogy ne vegye észre senki. (És most légyszíves ne ítéljetek el, de 13 éves fejjel fogalmam se volt hogy talán ezt nem kéne) szóval miután nem tudtam elrejteni azt a szerencsétlen tampont, csak hagytam elsodródni a vízben, és reménykedtem, hogy senki nem fogja ki és én meg megúszom megaláztatás nélkül.
2019. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A másidik vagy a harmadik menzeszem egy vidámparkba jött meg... Képzelheted...😂😂😂😂😂😭😭😭
2023. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!