Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelygyulladás vagy...

Ez hüvelygyulladás vagy felfázás lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon fáj az alhasam, hányingerem van, viszket "ott lent", a nőgyógyász csináltatott tenyésztést,de nem talált problémát a hüvelyemben, ezután elküldtek vizelet és vérvizsgálatra, ennek eredményét még várom. Lehetséges lenne, hogy a felfázásnak is vannak hüvelyi tünetei? Mit tehetek addig, hogy enyhüljenek?
2021. jan. 8. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A viszketés gombára utal pedig. Szerintem nem felfázás, akkor fájdalmas lenne a pisilés és állandóan pisilned kellene. Tapasztalsz ilyesmit?
2021. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy gomba, kaptam rá már nagyon erős gombaölőszereket, semmi sem használt.
2021. jan. 9. 12:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyakori vizelési inger+ húgycső körüli fájdalmat érzek.
2021. jan. 9. 12:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet felfázás. Viszont én akkor tapasztaltam alhasi fájdalmat, mikor már súlyosbodott a helyzet. Én a helyedben felhívnám az orvost, hogy adjon rá antibiotikumot (lehet nem akarsz szedni, de sajna ez az ami tenyleg elmulasztja), mellé pedig lehetoleg szedj probiotikumot, es en a helyedben megprobalkoznek egy huvely ph helyreallito kuraval. (Gyogyszertarban lehet veny nelkul kapni tablettakat, de nezz utana neten).
2021. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hétfőn derül ki a vizelet eredmény, akkor majd az orvos látja, hogy valóban felfázás-e, mostmár kibírom ezt az egy napot:) Viszont most megint a viszketés lett elviselhetetlen, az orvos nem lát se gombát, se bacit, de akkor nem tudom elképzelni már, mi lehet..
2021. jan. 9. 23:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, mi lett az eredmeny?
2021. jan. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Klebsiella baktérium tenyésztett ki, húgyúti gyulladásom van. Kaptam gyógyszert, remélem hatásos lesz mostmár. Köszönöm az érdeklődést!
2021. jan. 11. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!