Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás vagy gomba? Bővebben...

Felfázás vagy gomba? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A napokban felfázás szerű tüneteket éltem meg, de más volt mint az előtt szokott lenni...Ha melegen ültem elmult mivel csak zuhanyzónk van otthon és elég pici a tálca nem tudok bele ülni szóval max spriccelni tudtam rá a melegvizet amit ugy felpercig birtam vagy addig se mert szúrt ahogy jött a víz zuhany rózsából... Mielőtt felfáztam az előtti napokban borotváltam magam amit kb egy hónapja nem tettem meg (ebből arra következtettem hogy biztos nincs ott a szőr ami védje hüvelyem és ezért van a gond).. Ezen a hétvégén párommal szeretkeztünk mivel egy hétig nem láttuk egymást (kb 1 évnek tünt) mert ország másik felén volt dolgozni rengeteg munkással és egy zuhany volt ahol heti egyszer zuhanyozhattak embertelen körülmények között értelem szerűen ott is hagyta haza jött azonnal tusolt le kettőnknél meg van az hogy ha zuhanyzik bent vagyok mellette beszélgetünk kérdeztem tőle hogy nem kaptál el valamit hogy nem tudtál zuhizni? mondta hogy nem hiszi én mint kb egy felügyelő biztos ami biztos mondtam neki hogy mutasd már meg a makkod alatt nincs-e gomba nem volt semmi tiszta volt ...ezt követően szeretkeztünk másnapra jöttek a felfázás szerű tüneteket. Voltam orvosnál írt fel gyógyszert napi 1x2 antibiotikum. Megfigyeltem hogy pisilnél elején is csíp végén is de a végénél főleg akkor ha "nyomom" magamból a pisit és a hüvelyem is megmozdul és a hüvelyem szúrt. Tegnapi este párom megujjazott és buborékos fehér volt a nedvem ő szerinte azért mert durván csinálta... Másnap reggel ujra jött a felfázás szerű hüvelyt belülről irritáló érzés valami eszméletlen kellemetlen leírni is rossz!!:( Ma este felnyultam magamnak és az egész ujjamon túró szerű fehér akármi volt de semmi szaga nem volt... ez most gomba lenne? Sose volt! Lehet hogy a felfázás amúgy hüvely gyulladás majd az antibiotikum miatt gomba lett? Nem tudok mire gondolni... Legközelebb hétfőn tudok nőgyógyászhoz menni de elég nyugtalan vagyok...

Még annyit csináltam hogy mikozben felvoltam/vagyok "fázva" minden este reggel Canestennel bekentem magam lent...



2018. febr. 10. 01:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Huha, azert ez eleg kellemetlen lehet, de jobbat nem tudok tanacsolni az orvosnal. Egyebkent az antibiotikumtol en is “gombasodtam” be, szoval attol siman lehet. Jobbulast!
2018. febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Konkrétan ezen a héten melóba se de még házból se mozdultam ki csak orvosig...Kellemetlen érzés nagyon mintha hüvelyembe kést forgatnának mások előtt ugye meg még kellemetlenebb feszültebb is vagyok emiatt :( Van itthon kúpom de nem tudom hogy tanácsos-e antibiotikum mellé mert kemény a kúp, mandula formája van neve hirtelen nem jut eszembe... Köszönöm a jó kívánságot! :)
2018. febr. 10. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!