Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is izgul nőgyógyászati...

Más is izgul nőgyógyászati vizsgálat elött ?

Figyelt kérdés
Nem először megyek de nagyon izgulok . Legutolsó alkalommal szörnyen fájt a vizsgálat ( rák szűrés) és véreztem két napig utána . Akkor sztk-n voltam nem magánban és nő volt az orvos. Most a héten pénteken megyek és ismét nem az orvosom rendel így benne van a pakliban, hogy újra a Dr. Nő vizsgál meg. Sajnos az orvosom magánban már nem rendel azért kell sztk-ra mennem. Már most gyomorgörcseim vannak úgy félek. :( 26 éves vagyok nem tudom , hogy tudnám ezt legyőzni . Valaki valami tanács ? :(
2021. jan. 11. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én minden orvosi vizsgálat előtt izgulok egy picit. Nekem is volt már olyan rákszűrésem, ahol fájt és vérzett is, oda nem mentrm vissza utána. Szerencsére a többinel egy ici pici vérzés volt csak
2021. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az nem játszik esetleg, hogy másik orvost válassz magánba vagy pedig megvárd, amíg a te dokid lesz bent és időpontot módosíts?


Sajnos nekem is kijutott anno ilyen SZTK-s orvos, a fájdalom mellé egy nagy adag megalázást is kaptam, mert volt 10kg súlyfeleslegem.


Azóta az SZTK közelébe nem megyek nőgyógyászhoz, olyan mély nyomot hagyott.. :(


Én azt tudom javasolni, hogy várd meg amíg a Te dokid rendel bent.

2021. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj másik orvoshoz aki nem ilyen durvan vizsgál. Ha jó szakembernél jártál volna, akkor nem fájt volna és a vérzés se okvetlen velejárója egy rákszűésnek. Napokig vérezni meg főleg nem ok. Én is jártam már olyan szadistánál, hogy csillagokat láttam, amikor a méhem tapintotta ki. De vissza semmi pénzért nem mennék
2021. jan. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Túl estem rajta , az az orvos volt akit nem akartam de kivételesen kellemesen csalódtam :) Normális volt és nem okozott fájdalmat ! :))
2021. jan. 15. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!