Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jön meg, de nem terhesség....

Nem jön meg, de nem terhesség. Menjek másik dokihoz?

Figyelt kérdés

Három hónapja nem jön meg. Egyetlen nap barnázás van. Két tesztet is csináltam, de nincs baba. Voltam dokinál és gyakorlatilag elzavart azzal, hogy a fogamzásgátló kutyulja csak össze a hormonokat. Ennyi.

Kérdeztem, hogy ne jöjjek vissza?

Azt mondta nem kell.

Nem értem...

Azért ez elég nagy baj, nem?

Így lehet hagyni? És ha valami betegségem van?


2021. jan. 11. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Én mennék. Elég sok minden okozhat ilyet. Pl. Ciszta, de bármi más nőgyógyászati, hormonzavarral járó probléma.
2021. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Keress másik orvost!

Lehet, hogy csak a gyógyszer okozza,de simán állhat szervi, vagy hormonális probléma a háttérben.

2021. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
A fogamzásgátló természetes mellékhatása akár a kimaradó vérzés is, mert nem vastagodik meg a nyálkahártya. Ha rendesen megvizsgált, akkor igaza van, te szívatod a szervezeted hormonokkal, teljesen felesleges a normális működést várnod.
2021. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha kivizsgált volna, elfogadnám, hogy ezért van, de csak így rámondva?

És akkor most a klimaxig nem jön meg, nem is baj, nem értem...

2021. jan. 12. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen fogamzásgátló? Mert van amelyiknél ez normalis mellékhatás, de van amelyiknél nem
2021. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mistral
2021. jan. 16. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!