Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez az időpont megfelelő a...

Ez az időpont megfelelő a dokihoz, vagy esetleg menjek később/hamarabb?

Figyelt kérdés

Van 3nagyon szép pozitív tesztem, nem várt előtt két nappal halvány volt, nem várt után egy nappal nagyon erős, rá két napra még erősebb szinte mindkét csík egyforma erős.

Megbeszéltük a férjemmel, hogy február 2.-an megyünk dokihoz, január 5.-e volt a nemvárt.

Folsav pezsgőtablettát szedtem végig, azt nem hagyom abba.

Anno nagyon korán mentem, teszt után két hétre és petezsak volt csak, majd 3 het mulva visszahívott, akkor már volt szivhang.

Mit gondoltok, elég a február 2.-a?

Vagy ti mikor mentetek pozitív teszt után először dokihoz?



2021. jan. 8. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem teljesen jó az időpont, persze ha bármi gond van (barnázás, görcs), akkor menj el minél előbb orvoshoz/ügyeletre.

Igazából terhességmegállapításra mindegy, hogy mikor megy szerintem az ember, csak a 12. hét előtt legyen. Utána úgyis az lesz majd a soron következő.

2021. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Én eredetileg 6 hetesen mentem, mert volt előtte hónapban közvetlenül egy spontán vetélésem. Kiderült, hogy még semmit se lát. Utána kéthetente mennem kellett és elég sok pénzt kifizetni, pedig minden rendben volt a babával, egyszerűen később fogant. Persze a doki is azért hívott be, hogy megfelelően fejlődik-e. De ha mondjuk 10 hetesen mentem volna csak először, akkor nem lett volna ez a procedúra.

2021. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Persze, ha bármi gond adódik akkor egyből hívom és megyek, de ha nem akkor marad a február 2.(így is legyen)

Na pont az ilyen “felesleges köröktől” akarok meg menekülni, mert túl korán tényleg nem akarok oda menni, pláne ebbe a kaki helyzet miatt :/

Köszönöm a valaszod!🙂

2021. jan. 8. 11:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 7+3 hetesen mentem, már volt szívhang. Korábban felesleges.
2021. jan. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszoló, akkor te is ideálisnak tartod!
2021. jan. 8. 12:30
 6/8 A kérdező kommentje:
Már csak annyi kérdésem lenne, ti csináltatok tesztet ameddig nem látott doki, vagy csak annyi tesztet csináltatok, ami kimutatta nektek?(marmint amikor elsőnek tesztektetek)
2021. jan. 8. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem január 4 volt a nem várt én is február 3-án megyek majd csak először.Bár nem tudom hogy fogom kibírni addig😁

Én előtte 4 nappal csináltam az első tesztet az nagyon halvány volt,rá két napra csináltam egy másikat h erősödik-e,erősödött de még halvány volt :) Aztán 3 nap késésnél teszteltem megint, akkor már olyan erős volt mint a kontroll csík így többet már nem fogok :)

2021. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem teljesen jó az időpontod. Én február 18-ra nem vártam, március 17-én mentem orvoshoz. Szívhang is volt már, korábban most sem fogok menni (tervezzük a 2.babát)

Ha persze valami gond lenne, akkor mennék.


Egyébként nem teszteltem többet. Egy teszt a nemvárt után 2-3 nappal, nincs is szükség többre :)

2021. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!