Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi utolso napjan, vagy...

Mensi utolso napjan, vagy mensi vege utan par nappal (3), miert szur a megem es a petefeszkem?

Figyelt kérdés

Ma van az utolso mensim, de annyira szur a mehem es a petefeszkem, nem ertem mitol lehet. Ez a szuro, nyilalo erzes a vegbelembe es a huvelyemig terjed.

Az utobbi par honapban vettem eszre.masnak is volt hasonlo? Erdemes ezzel orvos felkeresni?


2021. jan. 12. 22:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha tudsz menj el dokihoz, akár ciszta is lehet. Ultrahangot nem csináltak esetleg mostanában? Nekem az is volt, cisztát kizárta a doki.

A tea egyébként nem hat egyből, kell neki pár nap ha rendszeresen használod.

2021. jan. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Oktober vegen voltam szuresen es huvelyi uh is csinalt. Nem talalt semmit a doki, emlitettem is ezt neki, mert mar szeptemberben is ez volt mint most, de azt mondta minden oke, nincs semmi elvaltozas.....

Viszont olyan kellemetlen erzes, ugy hogy mar vege van a mensimnek.

2021. jan. 14. 09:40
 13/20 anonim ***** válasza:
Elhiszem, tudom milyen rossz. Én a héten sós ülőfürdőztem esténként, egy kis gyulladáscsökkentőt szedtem, teáztam, ma már jobb. És jó felöltözök, bár amúgy is fel szoktam, de most még jobban. Itthon mamusz, papucs, vastag zokni.Sok folyadék. Teából: cickafark, kamilla,tőzegáfonya.
2021. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? Én borzasztóan, újra fáj a hasam. Legfőképpen bal oldalon.
2021. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Szia! En mar jol, nincs semmi baj. Nem faj a hasam se, minden tunet megszunt. Voltam dokinal is, es azt mindta minden oke. Mensi utan ha meg egy ket napot gorcsolok az nem gond.

Viszont ha te nem vagy jol el kene menj dokihoz...

2021. jan. 17. 13:51
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen, elmegyek újra.
2021. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De neked mi a gond? Meg mindig feszul a hasad?
2021. jan. 17. 18:39
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen, bal oldalon szúr, fáj. Nem vérzek, más bajom nincs csak ez a fájdalom. A lábamba is sugárzik, alig tudok menni. Lehet nem leszek előrébb az orvossal sem, meg sem kérdezte amikor hívtam, hogy elszedtem-e az antibiotikumot, és van-e még panaszom.Nem tudom hová menjek a bajommal. Tojik rám mindenki, ha fizetek már akkor is. Borzasztó!
2021. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szia! Csak ciszta lett a vége. :(
2021. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Uhh, nagyon sajnalom. Es kapsz ra valami kezelest?
2021. jan. 25. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!