Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka?

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok...lassan 1éve nagyon rendszertelenül jön meg pedig semmi nem változott az életemben/étrendemben és elotte mindig pontosan jott meg vagy talán 1-2nap kulonbsegggel most mar 1eve viszont vagy kesik 2hetet vagy elobb jon meg sokkal és nem tudom mi lehet ennek az oka..akinek esetleg volt hasonló vagy valamk tippje van az irja le! Köszi a válaszokat! 17/L

2021. jan. 14. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem most 18-19 éves koromra állt be úgyahogy rendszeresre a mensim. Az orvos szerint ez teljesen normális, szóval ne aggódj😁

2021. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyéb panaszod van? Pl. fájdalmas?
2021. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Illetve mióta menstruálsz?
2021. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mihez képest fájdalmas..van amikor fáj jobban de van amikor meg sem érzem valtozó
2021. jan. 14. 13:15
 5/6 A kérdező kommentje:
13éves korom ota
2021. jan. 14. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Véletlen nem vesztetted el a szüzességed? Néha attól is megzavarodik


Am ne aggódj nekem is csak 19-20 éves koromra ált be normálisan pedig én 11 évesen kezdtem, de eleinte félévente majd végül 2 havonta jött meg mielőtt beállt volna annyira hogy havi egyben biztos lehettem de akkor sem a 28 napos ciklus szerint

2021. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!