Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Üdv. össze lehet téveszteni...

Üdv. össze lehet téveszteni a petefészek cisztat és a terhességet?

Figyelt kérdés

Nem a tünetek végett kérdezem. Hanem voltam ultrahangon, sürgősségin kötöttem ki a nagyon erős görcsök miatt.

És Uh-n (én is láttam) egy kb hüvelyk ujjbegynyi kis fekete bogyó volt ott ami az én szememmel egy lyuknak tűnt. Ez volt a ciszta . Lehetséges az hogy az a ciszta nem ciszta hanem egy magzat?

Erre kb hány százalék esély van ha van? Köszi előre is.


2021. jan. 14. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Szerinted az orvosok hülyék?
2021. jan. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Főleg úgy hogy a magzat nem a petefészekben fejlődik. :D
2021. jan. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem mert a sógornőm úgy járt , hogy mentő vitte a görcsök miatt , és a nőgyógyász fogamzásgátló tablettát írt fel neki mert biztos csak a menzesz miatt erős a fájdalma. Közben menzesz ideje nem volt.

Fél évig hetente vitte el a mentő . külföldön is elkapta a rosszul let. És ott derítettek ki hogy vakbel gyulladása van. Szóval ... Van okom kételkedni úgy gondolom.

2021. jan. 15. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi van??? :D Hogy jön ide a vakbélgyulladás meg a ciszta és a terhesség?
2021. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj , fél év alatt simán elvitte volna a vakbélgyulladás. Akut hasi kórképnek minősül és nem lehet azzal olyan sokáig húzni. Ha meg nem bízol az orvosban, aki az uh felvételt készítette el kell menni nőgyógyászhoz, vagy egy tesztet csinálni.
2021. febr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!