Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Üdv. össze lehet téveszteni...

Üdv. össze lehet téveszteni a petefészek cisztat és a terhességet?

Figyelt kérdés

Nem a tünetek végett kérdezem. Hanem voltam ultrahangon, sürgősségin kötöttem ki a nagyon erős görcsök miatt.

És Uh-n (én is láttam) egy kb hüvelyk ujjbegynyi kis fekete bogyó volt ott ami az én szememmel egy lyuknak tűnt. Ez volt a ciszta . Lehetséges az hogy az a ciszta nem ciszta hanem egy magzat?

Erre kb hány százalék esély van ha van? Köszi előre is.

jan. 14. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Szerinted az orvosok hülyék?
jan. 15. 09:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Főleg úgy hogy a magzat nem a petefészekben fejlődik. :D
jan. 15. 09:16
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem mert a sógornőm úgy járt , hogy mentő vitte a görcsök miatt , és a nőgyógyász fogamzásgátló tablettát írt fel neki mert biztos csak a menzesz miatt erős a fájdalma. Közben menzesz ideje nem volt.

Fél évig hetente vitte el a mentő . külföldön is elkapta a rosszul let. És ott derítettek ki hogy vakbel gyulladása van. Szóval ... Van okom kételkedni úgy gondolom.

jan. 15. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi van??? :D Hogy jön ide a vakbélgyulladás meg a ciszta és a terhesség?
jan. 18. 14:09
Panarom FÉNYLŐ CSILLAG ILLÓOLAJKEVERÉK

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!