Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 évesen daganat rák?

17 évesen daganat rák?

Figyelt kérdés
Igazabol nagyon bevagyok parazva,par honapja miutan wc ztem es kitoroltem a bizonyos reszt veres volt,marmint a szekletbe nemvolt ver hanem utanna,kamilla teaval kezelgettem magam elismult majd ra egy honapra ujra elojott de ismet elmult.Most aza problemam hogy nagyon faj a mehemvagy igazabol ugy az egesz alhasam hol jobb oldalt hol bal oldalt,menstruaciom most mult el,es fogalmam sincs hogy mitol fajhat,szurkalodhat .Ma megkertem anyat hogy hivja fel az orvost de meg nemtud fogadni és hat addig gondoltam kiirom ide hatha valaki jart mar hasonlo helyzetben.Lehet az alhaso fajdalomnak koze van a gyomrlmhoz,de lehet h felfaztam ,nagyon ketsegbe vagyok esve.

#fájdalom #méh #alhasi fájdalom #Székelési problémak
2021. jan. 18. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha világos a vér akkor az erőlködéstől elpattant egy ér. Ülj le és lélegezz rendesen wc-zés közben. Használj nedves wc papírt
2021. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Aranyered van nagy valószínűséggel. 99%
2021. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha daganatod lenne akkor a székleted is véres lenne. Szinte biztos hogy aranyered van, vagy megsérült egy ér az erőlködéstől ahogy már említette az egyik válaszoló. 17 évesen a daganat annyira valószínűtlen hogy matematikailag nem teljesen kizárt, de nem ez az első amire gondolni kell.
2021. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
A leirt eseben szorulásod volt, vagy normál állagu volt a széklet?
2021. jan. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aranyér, 100%.
2021. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amikor verzes volt akkor kemény széklet volt
2021. jan. 18. 13:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezért mondom, megpattant az ér, mert erőltetted.
2021. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Fiatalon mas tipusu rakbetegsegek jellemzok, viszont aranyer siman lehet. A menstruacio korul pedig verzekenyebb az ember.
2021. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pl milyen mas tipus?
2021. jan. 18. 16:10
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

kérdező.

"Pl milyen mas tipus?"


Ne légy már hipohonder... Fiatal vagy, erős, egészséges... van egy kis aranyered; ennyi. Ne fesd az ördögöt a falra.

2021. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!