Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 évesen daganat rák?

17 évesen daganat rák?

Figyelt kérdés
Igazabol nagyon bevagyok parazva,par honapja miutan wc ztem es kitoroltem a bizonyos reszt veres volt,marmint a szekletbe nemvolt ver hanem utanna,kamilla teaval kezelgettem magam elismult majd ra egy honapra ujra elojott de ismet elmult.Most aza problemam hogy nagyon faj a mehemvagy igazabol ugy az egesz alhasam hol jobb oldalt hol bal oldalt,menstruaciom most mult el,es fogalmam sincs hogy mitol fajhat,szurkalodhat .Ma megkertem anyat hogy hivja fel az orvost de meg nemtud fogadni és hat addig gondoltam kiirom ide hatha valaki jart mar hasonlo helyzetben.Lehet az alhaso fajdalomnak koze van a gyomrlmhoz,de lehet h felfaztam ,nagyon ketsegbe vagyok esve.

#fájdalom #méh #alhasi fájdalom #Székelési problémak
2021. jan. 18. 13:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Pfuuu bevallom tenyelg hipohonder vagyok,reggel vesznek vizelet mintat mert a alhasi/mehfajdalom nem mulik majd meglatjuk mi lesz!
2021. jan. 18. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!