Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha volt már veled ájulás v....

Ha volt már veled ájulás v. hasonló rosszullét, hogyan történt?

Figyelt kérdés

Emlékszel, hogy mit éreztél előtte? Meddig tartott? Utána gyorsan jobban lettél, vagy el voltál még gyengülve?

21L.



2016. szept. 4. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan szakadt rolam a viz, szurt a petefeszkem, begorcsolt a hasam, a vegbelem mintha ki akart volna szakadni, szedultem, aztan elsotetul minden, szoltam hogy nem latok, felakadt a szemem es elajultam. Ereztem, hogy fognak, meg hallottam meg egy darabig, mi tortenik, a fejemben dobogott a szivem kb mintha kivulrol hallottam volna. Utana zavart voltam egy darabig, de a sajat labamon setaltam el az orvoshoz. 60/40 volt a vernyomasom mikor odaertem.
2016. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy masik alkalommal szinten ilyen rosszul lettem, bementem a boltba vizert. Kifizettem de az ajtoban nem tudtam tovabb menni, lemerevedtem, elkezdtem remegni, elejtettem mindent, aztan rangatozott a kezem, a labam ki akart menni alolam, alig birtak kikiserni a levegore, ott osszeestem, nem birtam mozdulni, a kezem rangott, de hallottam mi tortenik. Nem birtak felemelni ugy lemerevedtem, pedig 40 kilo vagyok.
2016. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy harmadik alkalommal pedig ram jott a remeges, de orult modon. Nem tudtam fogni, fulladtam, oklendeztem, kegyetlenul szedultem, nem lattam. Beszeltek hozzam es ugy hallottam a hangokat, mintha ilyen regi rossz recsegos radiobol szolt volna, nem ertettem, nem tudtam valaszolni.

Rengeteg vizsgalaton voltam mar, nem tudjak mi bajom van. Most tartunk ott, hogy talan epilepszia, de egyik orvos szerint nem, masik szerint igen... :/

2016. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző: Ez nagyon durva, remélem rájönnek, mi bajod lehet...


Én még nem ájultam el soha, de egyszer nagyon közel voltam hozzá. Olyan érzés, mintha a tudatom távolodna a testemtől, nem hallottam jól, a látóterem szűkült, majd nem láttam. A barátom elmondása szerint teljesen fehér lettem és kivert a víz.

2016. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!