Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudom kivizsgáltatni...

Hogyan tudom kivizsgáltatni hogy meddő vagyok-e?

Figyelt kérdés
Évekig megszakításoztunk, nem lett belőle gyerek, több éven keresztül hüvelyi fertőzéseim is voltak odalent (nem akart elmúlni a századik kezelés után sem), úgyhogy mostmár igazán érdekel hogy meddő lehetek-e. Tb alapon melyik kórházban és milyen úton van rá lehetőségem kideríteni?

2021. jan. 25. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Kaáli Intézet-et ajánlanám.Párodat is muszáj lesz kivizsgáltatni ott mert amúgy nem csinálnak semmit.Párban érvényes a dolog.Felhívod őket amelyik a hozzád legközelebbi és kérsz konzultációra egy időpontot.Utána ha minden vizsgálat meg van és akarjátok akkor inszeminációval kezdik el a kezelést.
2021. jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2021. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
20 vagyok, a sráccal már az se fix hogy együtt vagyunk. Csak nagyon nem akarok gyereket, ezért lett volna pozitív számomra egy igazolás arról hogy meddő vagyok, legalább fogamzásgátlóra nem kell feleslegesen kiadnom.
2021. jan. 25. 09:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Értem.Így már más.Erre senki se ad neked igazolást.
2021. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Érdekes törvények vannak. Szóval ha nem akarok gyereket akkor soha nem is tudhatom meg, hogy rendben van-e a méhem működése, hogy esetlegesen ne kelljen feleslegesen mérgeznem magam a gyógyszerekkel.
2021. jan. 25. 10:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ha akarsz sem úgy megy, hogy pikk-pakk kivizsgálás és terhes az ember. Illetve erre senki nem adna garanciát, hacsak nem hiányoznak az alapvető szervek a teherbeeséshez. Sok olyan nő van, akiknek kimondják,hogy meddő majd teherbe esnek később. Tényleg a védekezés a legtöbb, amit tehetsz, vannak hormonmentes módszerek is.
2021. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs mit kivizsgálni, legfeljebb ha évekig próbálkoztatok volna, és babát akartok, de nem sikerül, ami önmagában sem jelent feltétlenül meddőséget, és nem is biztos, hogy a probléma a nőnél van. Az állandó fertőzések lehetnek a gyógyszer mellékhatásai.

Van amikor szervileg, hormonálisan minden rendben, de 2 embernek mégsem jön össze a gyerek, a következő kapcsolatban meg azonnal. Ha nem akarsz gyereket védekezz, óvszer, spirál, pesszárium is létezik, nem kell gyógyszert szedni.

2021. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem is arra gondolok hogy a meddőség miatt vannak fertőzéseim, hanem pont fordítva, hogy a fertőzésektől lehetek meddő.

Óvszer rossz érzés, spirál a rövid hüvelyem miatt nem jó ötlet, illetve az még kockázatosabb, meg az ilyen hormonmentes dolgokban se hiszek, többen estek teherbe ilyen védekezési formák mellett. Úgyhogy tényleg felüdülés lenne hallani hogy nem lehet gyerekem :/

2021. jan. 25. 12:38
 9/10 anonim ***** válasza:

A spirálnak, amit a méhed e raknak, mi köze a hüvelyedhez?

Amugy így nem vizsgálnak ki, mivel ez egy folyamat.

És annak pedig, hogy sosem lehet gyereked, csak akkor lehet hinni, ha kiveszik a méhed és/vagy a petefészkeid. Különben elég csúnya meglepő fog érni. Hány ilyet láttam már...

2021. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg egy petevezeték átjárhatósági vizsgálat ? Bár nekem Ezt akkor ajánlotta fel a doki mikor már 1év próbálkozás után nem jött a baba!! De azt hiszem ezt altatásban csinálják! Ha nem átjárhatóak, akkor sokkal nehezebb a teherbe esni! De így sem 100% hogy meddő vagy!
2021. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!