Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyemben kb. Raffaello-mére...

Hüvelyemben kb. Raffaello-méretű gömb mi lehet? Normális?

Figyelt kérdés

A hüvelybemenettől kb 6 cm-re van, ujjammal tapintottam ki.

Kérlek normális válaszokat írjatok, nem igazán értek hozzá. Ha ez számít, szűz vagyok.



2021. jan. 26. 22:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%

Hát, nekem nincs ilyenem, bár nem vagyok szűz, de nem gondolom hogy ennek köze lenne hozzá.

Valamint anatómiailag (orvosdiagnosztikus hallgatóként írom), a vaginában ilyen képlet, ami erre a leírásra illene, nincsen.

Menj el orvoshoz, kérlek.

2021. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
a méhszájad, nagy valószínűséggel
2021. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Ha a falán van, nem a végén (ahol a méhszájnak lennie kell), akkor mutasd meg orvosnak, mert 100% hogy nem kell az oda
2021. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Igen, a mehszaj az, mindenki érzi, mindenkinek ott van, ne aggódj. 😊
2021. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
#3 a hüvely nem a méhszájjal záródik, magassága a ciklussal változik
2021. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha kívűl van akkor bartholini mirigy gyulladás. Nekem is volt igaz kicsi és magától elmúlt, ha tényleg nagy és az akkor doki!!!!
2021. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem kívül van, és nem is a falon.

Akkor valószínűleg a méhszáj lesz. Bár én azt az anatómiai ábrák alapján kicsit más alakúnak képzeltem,és azt hittem feljebb van. Bár most a ciklusom 23. napján vagyok, hamarosan megjön, nem tudom, ez befolyásol-e valamit.

Valamint mégegy kérdés: ha ez a méhszáj, akkor abba be lehet nyúlni? Nem éreztem erre alkalmas nyílást bár nem is tapogattam sokáig.

2021. jan. 26. 23:16
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
ne próbálj belenyúlkálni
2021. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

No, akkor megoldódott a rejtély :D az anatómiai ábrák nem 100 százalékig pontosak, szóval teljes mértékig ne alapozz rájuk :)

Elméletileg bele lehet, igen, de nem épp kellemes élmény :) ám ennyire sok a szabadidőd hogy a puncidban kotorászol? :DDD elásott kincset keresel? :D

2021. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a méhszájad, nagyon pici rajta a nyílás, éppen akkora, hogy a vér ki tud jönni menstruációkor. Ne próbálj belenyúlni, mert egyrészt baromira fájna, másrészt bevihetsz bacikat, ami utána gyulladast okozhat. Nagyon jó, hogy még szűzen megismered a tested ebben semmi rossz nincsen. Hormonmentes Jankának vannak nagyon jó videoi cikkei a női testről, ha érdekelnek az ilyesmik.
2021. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!