Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányoknak szól a kérdés!...

Lányoknak szól a kérdés! Voltatok már így? Mit mondjak a nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés

Szóval, együtt voltam a barátommal fél év után. Kb 10-14 nappal késöbb erős hányinger jött rám. A mai napig tart, csak enyhébb, általában akkor jön ha lehajolok, és mikor eszek egy ideje egyből tele érzem magam pedig pusztulat éhes vagyok.. Az időszakos hányinger megmaradt, a másik elmúlt. A petefészkeim erősen a szúrnak néha, régebben volt petefészek gyulladásom, most is annak tűnt, így nem törődtem vele. Viszont a folyásom is megváltozott, és nagyobbnak és érzékenyebbek érzem a melleim. Beszéltem anyuval és kért nekem időpontot nőgyógyászhoz. Nagyon nagyon félek, hogy mi lesz. Eddig a stresszre fogtam, mert nagyon stresszes vagyok, de egy ideje nyugodt vagyok, ha csak legmélyen nem stresszelek még mindig rejtve. Anyukám megfenyegetett pedig látta rajtam, hogy rettegek ettől az egésztől. Ti tudnàtok tanácsot adni? Hogyan mondjam el a nőgyógyásznak? Nem fog hülyének nézni, hogy nem teszteltem csak egyből hozzà mentem? Mi van ha bekövetkezett amitől rettegtem mindig? Fel évig nem éltem nemi életet, direkt azért mert rettegtem és tessék mikor újra tenném egyből megint rettegek. Mit tegyek, ha az ilyen félelmek miatt egyszerűen felek nemi életet élni, viszont meg is vagyok nélküle, de a baràtom szeretné? Azt mondja tud várni, de nem tudom mikor állok készen, türelmes de rossz tudni hogy miattam kell visszafogni magát. Kérlek segitsetek, nagyon felek és egyedül vagyok ebben. :(


18/l



2021. jan. 27. 23:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%

“ valamikor 10-15 körül volt menzeszeltem. Mindig olyan, hogy átáll hónap elejére, aztán a közepére és a végére, most 21 nappal volt elvalasztva a kettő, éppen átált gondolom az elejére. ”



???

Pontosan mikor volt az utolsó 5 menstruációd első napja? Konkrét dátumok!

2021. jan. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%
Rossmannból tudsz online is tesztet rendelni, azt kellene először megcsinálni. Bár sztem így kb. 0 az esélye, hogy terhes legyél.
2021. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem jobb lenne ha még nem élnél nemi életet. Az az ember, aki készen áll ilyesmire nem fél a szextől mert retteg hogy teherbe esik. Persze benne van a pakliban hogy megtörténik de nem kell folyton ezen kattogni. Lehet hogy testileg és az életkorod alapján is készen állsz a szexre, de lelkileg még nem, inkább várj 1-2 évet.
2021. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom miért kaptam a lepontozást, mások talán úgy gondolják hogy egy felnőtt, értelmes nő annyira fél a terhességtől még védekezés mellett is hogy inkább nem él nemi életet?
2021. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nem kellene ezt csinálnom, sokkal nyugodtabb lennék úgy, de nagyon szeretem a barátomat aki erre már készen áll igazából miatta mentem bele. Nem akarom őt váratni, lassan 2,5 éve leszünk együtt. Azt mondja vár rám amennyit kell, de egyszer elszakad a húr tuti, meg nem szeretném, hogy szenvedjen, hogy vissza tartsa magát meg stb. :(


Legutolsó menstruációm : január 7-januar 11


Ma reggel csináltam egy tesztet, negatív lett

2021. jan. 29. 12:45
 16/27 anonim ***** válasza:
27%
Én azt gondolom, hogy talán szakítanod kellene vele. Gondolom a párod hasonló korú mint te és ilyenkor a fiúk vágynak a szexualitásra. Persze a közhelyes duma az, hogy ha szeret akkor vár rád, de szerintem ő már várt eleget. Neked még nyugodtabb az életed ha nincs partnered, neki pedig meg kellene adnod az esélyt, hogy találjon olyat, akiben nincs ennyi gátlás. Pár év múlva megtalálod te is azt, akivel tudtok közösen működni
2021. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%

“ Legutolsó menstruációm : január 7-januar 11”


És az ezt megelőző 4? Csak mert az a gyanúm a leírásod alapján, hogy rosszul számolsz.


Szexelni meg nem azért kell, mert a másik fél akarja, hanem mert neked is jól esik és mind a ketten akarjátok

2021. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
55%

16-os kommentelő vagyok.

Megkérdeztem miért kaptam a lepontozást?

2021. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
16, 18-asnak, valószínűleg azért, mert attól hogy amúgy igazad van, még nem adtál hasznos választ, mert nem az volt a kérdés, hogy szakítson-e a barátjával, tehát a kérdés szempontjából a válaszod nem hasznos.
2021. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Köszönöm 19-es, remélem azért a kérdező számára hasznos választ írtam.
2021. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!