Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányoknak szól a kérdés!...

Lányoknak szól a kérdés! Voltatok már így? Mit mondjak a nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés

Szóval, együtt voltam a barátommal fél év után. Kb 10-14 nappal késöbb erős hányinger jött rám. A mai napig tart, csak enyhébb, általában akkor jön ha lehajolok, és mikor eszek egy ideje egyből tele érzem magam pedig pusztulat éhes vagyok.. Az időszakos hányinger megmaradt, a másik elmúlt. A petefészkeim erősen a szúrnak néha, régebben volt petefészek gyulladásom, most is annak tűnt, így nem törődtem vele. Viszont a folyásom is megváltozott, és nagyobbnak és érzékenyebbek érzem a melleim. Beszéltem anyuval és kért nekem időpontot nőgyógyászhoz. Nagyon nagyon félek, hogy mi lesz. Eddig a stresszre fogtam, mert nagyon stresszes vagyok, de egy ideje nyugodt vagyok, ha csak legmélyen nem stresszelek még mindig rejtve. Anyukám megfenyegetett pedig látta rajtam, hogy rettegek ettől az egésztől. Ti tudnàtok tanácsot adni? Hogyan mondjam el a nőgyógyásznak? Nem fog hülyének nézni, hogy nem teszteltem csak egyből hozzà mentem? Mi van ha bekövetkezett amitől rettegtem mindig? Fel évig nem éltem nemi életet, direkt azért mert rettegtem és tessék mikor újra tenném egyből megint rettegek. Mit tegyek, ha az ilyen félelmek miatt egyszerűen felek nemi életet élni, viszont meg is vagyok nélküle, de a baràtom szeretné? Azt mondja tud várni, de nem tudom mikor állok készen, türelmes de rossz tudni hogy miattam kell visszafogni magát. Kérlek segitsetek, nagyon felek és egyedül vagyok ebben. :(


18/l



2021. jan. 27. 23:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

16-os

A válaszod nemhogy nem hasznos, még hülyeség is. Senkivel nem szabad szakítani ilyesmi miatt. A szex miatti jogosan aggódik, de arra is van megoldás.

En azt javaslom, ha már úgyis mész dokihoz írass magadnak fogamzásgátlót, még lehet a tuneteidet is enyhíti es te is megnyugszik.

Csak a szuleiddel kell megbeszélni, de szerintem nekik is megnyugvást jelenthet ha így fordulsz hozzájuk.

2021. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
72%

21-es!

Nem szabad szakítani? Tényleg? Tehát szerinted az teljesen normális egy kapcsolatban, hogy a lány csak azért fekszik le a párjával mert a fiú akarja, a lány pedig retteg hogy teherbe esik? Szerinted az normális hogy egy 18 év körüli fiú, aki élete legfontosabb szakaszában van és szeretné a párjával megélni a szexualitást mégsem teheti? A fiú szerintem nagyon sokat várt már a lánytól, azért egyszer betelik az a bizonyos pohár.

2021. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
54%

A leírásból nem épp úgy tűnik hogy a srácnál betelt az a bizonyos pohár! Türelemmel vár és ez becsülendő, én sem azzal jutalmaznám hogy kidobom!

Hadd találjam ki, egy kanos pasas vagy, de tudod vannak olyan emberek is akiket nem elsősorban a faszuk irányít!

Kérdező, ne szakíts! Fogadd meg a tanácsom amit reggel írtam neked privibe!

2021. jan. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
72%

23-as!

Éppenséggel egy felnőtt nő vagyok, de itt most nem ez a lényeg. A kérdező leírta, hogy ő nem szeretné, de a párja igen. Az rendben van hogy tud várni de vajon meddig? Mikor jön majd el az a pont, hogy a srác úgy dönt hogy inkább a lány háta mögött keres magának valakit, aki már készen áll? Én azt gondolom hogy játszhatjuk itt az álszentet, de mind tudjuk, hogy ha egy pasi nem kapja meg amit akar, akkor előbb utóbb máshol keresi a boldogságot. Ezt nem kéne kivárni.

2021. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok és segítettek, elfoglalt voltam a napokban azért nem sikerült válaszolnom, elnézést kérek érte. Voltam dokinál, felfázásom és valamilyen gomba okozta a bajaimat + a menstruáció előtti és utáni tünetek. Felületesen vizsgált át ultrahang nélkül, kicsit aggódtam ez miatt de jobban vagyok mióta kaptam krémet és gyógyszereket. A barátommal mindent megbeszéltem, én megadtam és meg is adom neki jelenleg is a lehetőséget, hogy lépjen ha nem tud már várni. Én nem várom el tőle, de már én is tudom hogy ez nem éri meg ha nekem nem jó. Először megviselte, mert belegondolt hogy egyszer már várnia kellett, szakított velem, de kibékültünk, mert rájött hogy jobban szeret annál, hogy ezért el hagyjon. Ha ez változik, ott van neki a lehetőség, hogy elmenjen, ez mellett pedig igyekszem neki megfelelni.
2021. febr. 2. 12:56
 26/27 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, örülök hogy megbeszéltétek a pároddal a problémát és hogy fény derült a betegségekre is. Azt gondolom hogy innentől a párodon a lépés hogy vagy marad veled vagy elmegy. Jó egészséget és sok boldogságot kívánok!
2021. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
49%
Ehhez még annyit tennék hozzá, hogy én a helyedben nem maradnék ezzel a fiúval (bár nem tehet róla, mert a nemi élet a kapcsolat része, szóval én értem az ő oldalát, meg a tiédet is, hogy nem vagy kész rá egyelőre), mert most lehet hogy oké így neki, de egyszer majd ha nem lesz, elhagy, és inkább hagyjon el 2 év után mint 8 után. Jobbulást, és sok sikert az életben!
2021. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!