Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan aki 1200/1300...

Van olyan aki 1200/1300 kalóriával tart súlyt? Ha igen mik az adataid?

Figyelt kérdés
Egyszerűen teljesen jól vagyok lakva napi 1200 kalóriával, nem akarok magamba erőszakolni még kaját, mert tényleg nem vagyok éhes. Ilyenkor mit kéne tennem hogy ne kezdjek el fogyni?
2021. jan. 28. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Olajos magvak. 100g 600 kcal. Vagy egy kanál olivaolaj, ha van rá gusztusod. Esetleg tej, banán, méz kombó turmix formájában.
2021. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az egyik kalkulátor, hogy napi 1250 kcal kéne ahhoz, hogy tartsam a súlyomat, szerintem most átlagosan 2500 kcalt viszek be szóval nem tudom mennyire releváns a válaszom (lassan, de folyamatosan hízok).

Adataim:

Nő vagyok

153-155 cm magas

Most kb 53 kg körül lehetek

Nem mozgok semmit (szinte mindent házhoz rendelek, ülőmunkát végzek, nem sportolok)

Izmom szinte nincs, csak zsír van rajtam

Próbálj meg naponta többször enni egyre nagyobb adagokat es ne mozogj semmit (de ennek a keringésed meg az izületeid bánják kárát, nekem már viszeres még a seggem is 30 évesen).

Ha nálam magasabb vagy vagy ragaszkodsz a mozgáshoz (ahogy illene) akkor csakis az evés amegoldáy, ha nálam kissebb vagy akkor +1 kissebb étkezéssel tarthatod a súlyod, az nem nagy áldozat.

Ne feledd, hogy az italkkból, shakekból is energiához jut a szervezeted, bár ezekből nehéz úgy magas kalóriatartalmúhoz jutni, hogy az egészséges is legyen.

Keress egy táplálkozásszakértőt illetve gasztroenterológust ha sehogy sem boldogulsz, esetleg pszichológust ha mentális okokból nincs étvágyad (pl. én nem eszek ha szorongok vagy szomorú vagyok).

2021. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok es lehet hogy 1350 volt 1250 helyett, mar nem emlékszem
2021. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!