Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 100-1200 kalóriával lefogyhatok?

100-1200 kalóriával lefogyhatok?

Figyelt kérdés
Amúgyis rájöttem hogy teljesen elég nekem egy napra. Mert régen mikor egész nap ettem jól esett.De most valahogy mégsem hiányzik,és teljesen beértem ennyivel. Van hogy 1500 sikeredik amikor éhesebb vagyok. De végre nem unalombol eszek, tényleg csak ha éhes vagyok. Szóval ezzel fogyhatok egy kevéskét? írjak esetleg kort, kilót meg ezeket?
2020. aug. 5. 14:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat 1000-1200**
2020. aug. 5. 14:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Életmodvaltádssal fogyhatsz le. Ezzel csak jojózni fogsz meg kínlódni
2020. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne éheztesd magad!! Az sosem vezet jóra, ne akarj keves kalórián élni. Próbálj meg átterni normális egészséges, kiegyensúlyozott táplálkozásra.

Azt meg, hogy mennyi kalóriát kéne enned, hogy egészségesen fogyj koplalás nélkül, itt meg tudod nézni.


[link]

2020. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, a kórházig lefogyhatsz, ha csak nem előbb zabálsz be és onnantól jojózni fogsz. Nem embernek való mennyiség még vegetáláshoz se.
2020. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De eleve 1330 kalóriát vihetek be. Bár igaz,130-230 kalória is számít valamit
2020. aug. 6. 06:53
 6/7 anonim ***** válasza:

1300kcal a súlytartásod? Kevésnek tűnik.


De azért az a néhány 100kcal is sokat számít.

2020. aug. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
Miért vihetsz be 1330kalóriát. Ha többet eszel valaki fejbe vág? Arról még nem hallottál hogy képtelenség ezt pomtosan számolgatni? Mert pl 2 db sárgarápának sem ugyan akkora a culortartama stb. Ez egy érzelmetlen játék. A szervezet jelez ha éhes. Akkor enni kell. Mikor jóllaktál meg fejezd be. Így nem fogsz sem fogyni sem hízni. Ha fogyni akarsz figyelj arra mit eszel. Csökkentsd a cukor meg zsír fogyasutást és mozogj többet.
2020. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!