Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rengeteg kalóriával + kardióva...

Rengeteg kalóriával + kardióval lehet HÍZNI?

Figyelt kérdés
16 eves fiú vagyok. 178 cm,57kg. Nagyon szeretnék hízni. Az első cél az, hogy áprilisig 63-64 kg legyek. Alapjáraton a gond azzal van, hogy a kezem nagyon vékony, és nincs rajtam szinte semennyi hús. A testzsirom ilyen 7-8%lehet. Úgy szeretnék hízni, hogy erősebb legyek,nem pedig sörhasú. Rááltam egy olyan étrendre ( de csak 3 napja) ami 2600kcal kb. Igazából mindent eszek: gyümölcsöket,bogyósokat,zöldséget(vitamim,asvanyi anyag is megvan) eszek mindennap tejtermeket, kefirt vahy pedig tizoraira muzli Házi tehéntejjel,nem pedig azzal a bolti tejporos löttyből .. Teszta, hus, majkrem,..... tenyleg minden. 3-szor megyek egy heten uszni + egy 1,5 oras foci a haverokkal. Kerdes : Igy lehet -e hizni? Tudom, gondoltam a kondira, csinalnam is szivesen , egyelore a sajat testsulyos verziot , csak a gond az hogy egy darabig meg olyan jellegu mozgast nem tudok csinalni. Ugyanis vagy valamitol leserultem , vagy a hirtelen novesemtol, vagy nem tudom mitol de nehany mozdulattol nagyon faj a vallam. Merev, csomos, huzodik es osszevissza kattog, recseg, .

2017. nov. 21. 10:52
 1/2 A kérdező kommentje:

Kardio

Sport

Hízás

Étrend

2017. nov. 21. 10:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Faterod milyen testalkatú? Ha nem csontsovány, a következőket javaslom; zárd ki az étrendedből a tejet, tejtermékeket, és a növényi olajokat. Állati zsiradékokat egyél, és a kajádat is azzal készíttesd el. Hosszú lenne levezetni, hogy erre miért van szükség. Címszavakban, ahogy következnek a dolgok egymásból: zsír>epe>koleszterin>tesztoszteron. Amint nő a tesztoszteronszinted, az izomtömeged is nőni fog. Főleg, ha mint most, mozogsz is mellé.
2017. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!