Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem bakterium,akkor megis...

Ha nem bakterium,akkor megis mitol lehet az inger?

Figyelt kérdés

26/L

4honapja kezelnek orvosok azaz nodokik! Mind vegig azt hittuk hogy a vizeletemben bakterium okozza a vizelesi ingert!mert volt benne baci de eltunt jott egy masik baci az e-coli!Tegnap neztek vizeletet este,de nem lattak benne semmit! Az lehet hogy az e-coli azert nem latszodott mert reggel pisiltam ki a fosfomycin tartalmu port? Ejszaka kelett bent tartani reggel kipisilni!Mondtak h menjek urologiara mert ez mar ink oda tartozik! Ha nem bakterium akk megis mitol lehet az inger???? Egyszer se csipett,egyszer se fajt a pisiles es a vesem se! Akk igaz lehet h nem baci okozza 4honapja?



2021. jan. 29. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
HA nincs tüneted, akkor egyáltalán miért kezdtek el vizsgálni meg kezelni???
2021. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert vizelesi inger tunetem van! Allandoan azt erzem h nagyon nagyon kell pisilni es kozbe csak par csepp! Ezvan mar 4honapja!
2021. jan. 29. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hólyagsérv, vagy esetleg csak rossz beidegzödés
2021. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg lelki okok? Szorongás meg hasonlók?
2021. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi :) semmi bajom ezen az 1dolgon kivul! Remelem az urologus tobbet tud majd jovo heten mondani! De azt esetleg valaki megtudja valaszolni h ha antibotikumot szedtem a vizelet nem tudja kimutatni a bacit? Azaz tevest mutat? V tenyleg nem attol lehet az inger?mert este azt mondtak a korhazban h nem okozza bakterium es valami mas
2021. jan. 29. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!