Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, ti milyen egészségügyi...

Nők, ti milyen egészségügyi betétet használtok?

Figyelt kérdés

Érdekelne egyaránt az egészségügyi és tisztasági betét is, hogy nektek melyik az, amelyik bevált.


Én pl. nem igazán értem, miért tömik agyon manapság kb. az összes betétet parfümmel,illatanyaggal. Szerintem ezek nem tesznek túl jót a hüvelyflórának, meg sok értelmét sem látom, de eddig nem találtam illatmentes eü. betétet, max tisztaságit, de utóbbiból is csak 1 fajtát (L*bresse). Sokszor még az a gondom a betétek többségével hogy mégha szárnyas is, egyszerűen nem tapadnak. A tisztaságiról nem is beszélve, csomószor összegyűrődik és muszáj kicserélnem, tehát van ami pocsékba megy,néhány eü. betéttel ugyanez. Viszont elég drágák ahhoz, hogy kipróbáljam vaktában, ezért a kérdésem.



2021. febr. 5. 11:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen enyhe gyári szagát érzem, nincs illatosítva, meg az is van ráírva, hogy nincs, de lehet van belőle illatos is.


Mondjuk nekem az illatosított csípné is a bőrömet...

2021. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Always vagy Libresse.
2021. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
mivel nekem erős vérzésem van ezért tenát kell használjak. sok vért tud magába szívni jó vastag. viszont pont e miatt olyan érzés mintha pelusba lennék elég kényelmetlen.ilyen vastag betéttel érdemes rakott szoknyát felvenni mivel azon nem látszik át.nem a legkényelmesebb megoldás de ki kell bírni
2021. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Az Always Sensitive tuti nem illatos. Tégy egy próbát a Jessa betétekkel is (Barackvirág és türkizkékes csomagolás) nagyon jók az eü

és tisztasági betétjeik is. Az Alwaysből az összes illatosított a Sensitive vonalon kívül, a Naturellák is illatosítottak.

2021. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is alwayset, csak kéket
2021. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébkébt a Bella teen világoskék Sensitive, és a Libresse betétek többsége is parfümmentes. Egyedül a Magenta színű Deo fresh feliratuval kell vigyazni, de ugyanez van illatmentesben.

Carefreeben a Flexiformot használom. Én ebből kifejezetten a Scented verziót, de ugyanez létezik Unscented, azaz illatmentes verzióban is. A Jessák szerintem is nagyon jók, a Flexiform tisztasági az tisztára Carefree minőség, az eü betétekkel is elégedett vagyok.

2021. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!