Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázással mindenképp orvosho...

Felfázással mindenképp orvoshoz kell menni?

Figyelt kérdés

Csak kisgyerek koromban voltam felfázva azóta soha sem, akkor nyilván elvitt anyukám.

Most csak annyi a bajom, hogy gyakran érzek pisilési ingert, nem egészen olyan mint akkor, de nem is normális. Fájdalmam nincs. Igyekszem sokat inni. A felfázásból csak orvos tud kigyógyítani?



2021. febr. 6. 01:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
A kezeléséhez szükséges antibiotikum, az pedig attól függ, hogy milyen baktériumról beszélünk, amihez pedig vizelettenyésztés kell. Igyál sok folyadékot.
2021. febr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Sok folyadék, meleg tea

Ha az nem segít, akkor Renelix homeopátiás szer.

Én megfázás kezdetekor rögtön Renelixet használok, egy nap alatt elmulasztja.

Régebben mindig ráment a vesémre, borzasztó volt, éveken át.

Most már sok évente vagyok csak felfázva, de a Renelix mindig segít.

2021. febr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Na, megjött a homeopata.
2021. febr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

'2020. július 1-től Magyarországon terápiás javallattal csak akkor forgalmazható homeopátiás szer, ha klinikai vizsgálatokkal tudják igazolni az állításokat. 2020 júliusában nem volt forgalomban olyan homeopátiás szer az országban, melynek hatékonyságát ilyen vizsgálatokkal alátámasztották volna.'


Forrás: [link]


Ha te sok éve használod azt a cuccot, az kamu.

2021. febr. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Leszarom mit gondolsz, nekem annyi elég, hogy nincs többé vesemedencegyulladásom.
2021. febr. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Rendben. Ettől függetlenül tünetmentesség elérhető házi praktikákkal is, de vissza fog térni. Főleg, ha nem vigyázunk.
2021. febr. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Én könnyen fel tudok fázni, amint megérzem megiszok negyed liter teát, wc-re megyek utána 10 perc múlva, majd megint iszok, mig el nem múlik. Pár óra alatt el szokott múlni.
2021. febr. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A kezdődő kellemetlenség esetén én mindig tőzegáfonyát veszek be. Tablettaként lehet kapni Dm-ben, Rossmanban, teaként meg kb minden boltban.

Patikában urzinolt is lehet kapni, ez is egy növényi szer. Urológus javasolta nekem.

Ráadásul ennek a kettőnek bizonyítottan van hatásuk, nem homeopátiás kamu szerek.

Ha a tünetek nem múlnak/rosszabbodnak akkor antibiotikumr van szükség, azt orvosnak kell felírnia.

2021. febr. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp javasolt legalább a háziorvos felkeresése. Nem feltétlen szükséges tenyésztés. A legtöbb esetben empirikusan kezelhetők az ilyen jellegű bakteriális fertőzések.
2021. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amint észrevettem, elkezdtem dönteni magamba a teát aztán elaludtam, nem is keltem fel hogy ki kellene mennem. Ma reggel pedig megjött a havim, talán emiatt volt. Engem sajnos nagyon megvisel minden hónapban, van egy csomó tünetem miatta, nem tartom kizártnak hogy egy újabbal bővült a repertoárom. 😒

2021. febr. 6. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!