Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért figyelek mindig a betétre?

Miért figyelek mindig a betétre?

Figyelt kérdés
Nem rég jött meg és mindig a betétre figyelek. Nem telik el úgy 5 perc hogy ne figyeljek rá.Már megőrülök tőle! Más is van így vele? Libbrest használok.

2021. febr. 13. 15:27
 1/5 anonim válasza:
77%
Próbáld ki a tampont. Ha jól helyezed fel, nem lesz kényelmetlen. Egyébként ha betétről van szó, Alwayst használok, és az nem zavaró, legalábbis számomra.
2021. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Én is így voltam vele mikor betétet használtam, állandóan igazgattam, ellenőrizgettem, féltem hogy kifolyik oldalt.

Amióta intim kelhet használok nincs ilyen gondom

2021. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A betéttel én is mindig én voltam. Folyamatosan azon aggódtam hogy átázik/melléfolyik főleg amikor hosszabb ülés után felálltam. Én is inkább tampont használok ezek miatt. Ha jól rakod fel akkor tényleg nem érzed hogy ottvan mondjuk pont ezért kell inkább az időt figyelni mert (legalábbis én) kevésbé érzem azt ha kezd átázni. Ha meg szűz vagy akkor se aggódj a tampon miatt csak mindenképpen minit vegyél és óvatosan rakd fel. Ha meg mégsem szeretnél tampont használni akkor lehet hogy egy idő után megszokod. A kérdésből gondolom hogy most jött meg először. Ilyenkor nyilván fura először betétet használni mert másabb mint amikor nincs ott semmi, a legtöbb lány már a páradik alkalomra megszokja. Mondjuk nekem még 1 év használat után is megvolt a pelenka érzés a betéttel.
2021. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Ezen mindenki átesett/esik. Intimkelyhet használok (elvileg lehet szűzen is használni), azóta csak a biztonság kedvéért teszek be betétet.
2021. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Tampon
2021. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!