Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesként lehet otthon tornázni?

Terhesként lehet otthon tornázni?

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit tornázni itthol. Már elindult a baba projekt és nehogy legyen valami negatív hatása a terhességre ha kardió edzést végzek itthol.

2021. febr. 15. 15:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy most akarsz nekiállni a sportos életmódnak? Miért pont most, ha eddig nem? (csak kérdés, nem kötekszem)


Ezesetben csak lazán, és inkább terhestornázz, kardiónak meg gyalogolj, abból bajod nem lesz, de ezek szerint még azt sem tudhatjuk, problémamentes terhességnek nézel e elébe...na most akkor sok értelmeset nem írtam :D

2021. febr. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kb úgy csináltam, ahogy a 10-es írja. Sajnos az emelgetés tényleg veszélyforrás lehet (hacsak nem amúgy is súlyemelő vagy, pontosan tudod a jó technikát, akkor elvileg lehet folytatni, bár én nem merném).
2021. febr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Laza kardiót csinálhat nyugodtan.Még jót is fog tenni a vérkeringésnek.Kutatást olvastam arról hogy aki rendszeresen sportol átlagban hamarabb teherbe tud esni mint aki nem.Persze ez csak egy nagy átlag,tehát nem fix adat
2021. febr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!