Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem merek elmenni...

Miért nem merek elmenni mosdóba a barátomnal?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk egyutt.

Szoktam hozzá menni pénteken meg szombaton és már inkább egész nap nem iszok hogy ne kelljen pisilnem mikor nála vagyok.

Nekem ezzel nem volt probléma sosem, én nem olyan vagyok hogy csak otthon megy tudom hogy vannak ilyenek.

Barátnőimnél is suliban is mindig tudtam pisilni.

20L


2021. febr. 16. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert van benned valamilyen gátlás. Csak úgy tudod ezt megszüntetni, ha iszol, és elmész.
2021. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Vagy reccsentesz pisi közben egy égzengőset, hogy minden leesik a polcokról.
2021. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén én is ilyen vagyok, bár közel sem ennyire durva a helyzet. Ezalatt azt értem, hogy ismeretlen helyen (egyetemen, üzletekben, moziban, olyan vendégségben ahol nem vagyok annyira ismerős stb), illetve olyan embereknél akikkel nagyon közeli kapcsolatban vagyok (legjobb barátok) soha semmi bajom nem volt a wc-zéssel, legyen az kis vagy nagy dolog. Én az olyan helyeken érzem magam egy kicsit feszélyezve, ahol se nem vagyok ismeretlen, se nem vagyok túl ismerős. Gondolok itt haverokra, unokatestvérekre ilyesmi. Nekem szerencsére nincs olyan problémám hogy ezen aggódjak, de bennem van egy kellemetlen érzés.


Ami talán átkapcsolhat benned valamit az az, ha megnézed hogy a barátod a wc-zéshez hogy viszonyul. Ha teljesen lazán kezeli akkor ez azt jelenti hogy ha esetleg te túl sok időt töltesz a klotyón akkor nem fog azon gondolkodni hogy vajon miért, mert eljutott már fejben addig hogy a cifrafosás is emberi dolog. Minden párnál eljön a már merek a másik előtt pukizni időszak is, nyugi, ahogy haladtok előre és néhányszor már túlestél az ilyeneken utána már nem lesz ebből baj. Ha meg esetleg nem így lenne akkor őszintén mond ezt el a barátodnak, felnőttek vagytok, ha egy ilyen dologról nem vagytok képesek nyíltan beszélni akkor az már nagyon nem jó jel.

2021. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon szexi lehet a dehidratált szájszagod :3
2021. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Ne vedd rossz néven a 4-est,minden kérdésnél ott van. Ami nekem segített anno az az volt,hogy adtam neki egy puszit,és azt mondtam,hogy egy pillanat. Értette,hogy vszínűleg WC-re megyek,de egyébként ha kérdezte volna,akkor azt mondtam volna,hogy WC-re ahelyett,hogy bejelentettem volna,hogy csak pisilni megyek,vagy nagyobb a dolog,így nem annyira kényelmetlen. Csak mondjad,hogy egy pillanat,ha nem kérdez rá sejti,hogy wc,ha kérdezi,akkor WC,nem pisilni mész,wc-re mész!
2021. febr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
De amúgy nagyon vicces, hogy a 21. század tinije még hugyozni sem mer. A világunk valóban megérett a pusztulásra. Szánalmas...
2021. febr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6.

20 éves...Oké,nyílván a lelki fejlődése megint más,lehet,hogy öltözni sem mer mondjuk tesi órán nagyon bátran még lányok előtt sem. És?Majd kialakul. Azért nem mernek sokan ezekkel a gondokkal szembenézni mellesleg,mert tudják,hogy ez fogadja majd őket,ez a bánásmód,amit tanusítottál. Ezért egyre kevesebb az a lehetőség,hogy valakinek el merjék mondani...

2021. febr. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7

Azért neveztem 21. századi tininek, mert a 21. század elején (egyelőre csak ezt éltük meg) volt tizenéves. Én is az vagyok, 100 évesen is azok leszünk. Egyébként te sem segítettél sokat a kommenteddel, csak úgy megjegyezném.


A mai társadalom génhibás, szinte már groteszk dolgok miatt félnek az emberek, főleg a fiatalabbak. Nem tudom, hogy az elmúlt pár ezer évben volt-e olyan nő, aki nem merte levenni a melltartóját/pólóját szex közben, vagy nem mert pisilni a barátja társaságában. Férfi esetében pedig a mérete miatt nem áll fel a farka, meg a többi szürreális, nevetséges probléma. De most gondolj bele, valahol mélyen nem teljesen absztrakt az elképzelés?

2021. febr. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha Truman showban érzem magam, ahol mindenki hülyéskedik velem. De lehet, hogy valójában én vagyok a hülye, nem tudom. Mindenesetre az ilyen fiatalok életképtelenek.
2021. febr. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mérete miatt nem áll fel?Ezt magyarázd el kérlek.

Hát azért reméljük,hogy nincs a génjeinkben ennyi minden gond,tehát ha x ember megszületik,nem biztos,hogy lesz ilyen gondja,de az sem,hogy nem.

De racionális megoldás van,addig nincs baj.

2021. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!