Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nuvaring kivétele?

Nuvaring kivétele?

Figyelt kérdés

Nuvaring kivételénél (3 hét után) mennyi tolódás fér bele?


Ez igazából a másodlagos kérdésem, az elsődleges az, hogy bár a leírás szerint 3 órákat kint lehet 1 hét alatt/24 óra alatt (nekem nem túl egyértelmű ez a része). Na most, nekem folyamatosan bent volt , szex idejére sem vettem ki, viszont hüvelykúpoznom kellett, így zsinórban 3 napon kivettem kb 5-5 percre, amíg kimostam magamból a cuccot reggel illetve lemostam a gyűrűt. Ezen felül kivettem 1x pár percre mert azt gyanítottam eltört (végül persze nem). Tehát nem jelebt gondot védelem szempontjából ez a sokszor kevés perc hüvelyen kívül? Az 5 perc az nem tuti, lehet hogy pl 7,csak saccra írtam. Vagy ennyut észre sem vesz a szervezet? Ettől véd?



2021. febr. 17. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a pár perces kivételek nem számítanak, ugyanúgy hatásos!


A 3 hetes kivételt meg ne told el, akkor csökkenhet a védelem.

2021. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond :)
2021. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem eltolni szeretném, csak percre pontosan nem emlékszem mikor helyeztem fel először, mert elég nehézkes volt akkor a felhelyezés, de arra emlékszem, hogy kb 19.10 és 19.30 között valamikor. Ma pedig, 3 héttel később 19.30kor vettem ki. Tehát, így értettem, hogy pl 30 perc csúszás beleférhet max?
2021. febr. 17. 19:52
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akár több óra is belefér, csak napok ne legyenek :)
2021. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm, te magad is hasznlátad? :)
2021. febr. 17. 20:06
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon sokáig használtam, számomra ez volt a lehető legbiztonságosabb, mivel nem igazán tudtam az életvitelem miatt bogyót szedni minden egyes nap.

Soha nem volt gond, ez szinte 100%-os védelmet nyújt.

2021. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Rendben, és te írtad az első választ is? :) mert akkor legalább tudom h olyan írta aki szintén használta :D

Egyébként még 2 kérdést engedj meg légyszíves, új vagyok ebben.



Neked nem emelte meg a vérnyomásodat? 3 hete van fenn, életemben normál vérnyomásom volt de pár napja mérem és mindig magas,nem tudom ez hosszútávon gond-e mert 90% h emiatt van,nem tudom szóljak-e már most a dokinak.


Illetve gondolom akkor az sem baj ha a hüvelyt vagy a gyűrűt víz éri néha mikor benn van a gyűrű?! (nem irrigálás)

2021. febr. 17. 20:25
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A második választ írtam én :)

Nekem nem okozott hüvelyszárazságon és libidó csökkenésen kívül más panaszt, a vérnyomásodról mindenképp kérdezd meg a dokit.


Azt szeretném kérdezni, hogy mi miatt érné víz a gyűrűt amikor bent van?

Remélem nem valami butaságot szoktál csinálni :)

2021. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen butaságra gondolsz :D de végül is leírtam a kérdésben, hogy ha pl hüvelykupot kell használnom, én másnap reggel kimosom a maradékot (engem marhára idegesítene ha folyik egész nap), és most is így tettem, hogy kivettem a gyűrűt, kimostam magam, majd a gyűrűt is lemostam es visszaraktam. Erre értettem, hogy csak nem jelent ez gondot védelem szempontból.
2021. febr. 17. 20:35
 10/15 anonim ***** válasza:

Pont ilyen butaságra gondoltam :)

Nem szabad kimosni belülről, mert felborul a természetes egyensúly odabent és ez vezethet fertőzésekhez.

Ha kúpot kell használnod, ki kell sajnos bírni, használj tisztasági betétet inkább.

Az irrigálást is pont ezért nem javasolják.

2021. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!