Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok előnyben! Nőgyógyászati...

Lányok előnyben! Nőgyógyászati probléma!?

Figyelt kérdés

Szóval, együtt voltam a barátommal, utána nagyon stresszeltem hogy terhes vagyok vajon vagy nem. Negatív tesztem lett, de elmentem dokihoz, mert émejegtem, megváltozott a folyasom és szurkált a petefészkem.


Voltam már ennél a dokinál, nagyon rendes volt velem, de most meg sem hallgatott, àttapogatta a hasam, mellem és utamra engedett, pedig előtte uh-val talált rá egy gyulladásra a petefészkemben, de most rá sem hederitett, pedig ugyanaz a fájdalom.


Gombát és felfazast állapította meg. A gomba múlik, a felfázás valahogy nem, pedig igyekszem. Irtó sokat faj a petefészkem, szurkál, mint annó, a leghosszabb az mikor puffadt vagyok, na olyankor piszkosul fáj.


A melleimmel kapcsolatban sem figyelt rám, pedig nagyon fájnak azok is, húzódnak, szúrnak felváltva, sajog, mintha égnének néha belülről.


Szerintetek mi lehet ez? Felfázás? Keressek másik dokit vagy volt valakinek hasonló?


Piszkosul zavaró, mikor egyszerre fájnak, most is mintha belülről lángolna a mellem :( Remélem semmiképpen nem vagyok terhes :(


18l



2021. febr. 21. 00:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem mostanában fog megjönni? Nekem akkor szoktak fájni a melleim.

Szerintem nagy valószínűséggel tényleg csak gomba + felfázás, csak most pont rosszkor jött ki és túlaggódod meg rémeket látsz, de nem ártana elmenni egy másik dokihoz, hogy megnyugtasson. Az ember nyugalma mindennél többet ér, akkor is ha ő is ugyanazt állapítja meg és kiderül hogy feleslegesen mentél.

2021. febr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Olyan két hét mire megjön. Ciklustól függetlenül fáj :/ inkabb akkor elmegyek mégis másik dokihoz, csak féltem, hogy valami túlaggódós libának néz a doki, hogy másodszorra is elmegyek orvoshoz, mikor már voltam egyszer és megkaptam a választ hogy mi lehet a bajom
2021. febr. 21. 00:17
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem árthat egy másodvélemény, ha az a pácienst megnyugtatja. Elmondod neki hogy az előzővel nem voltál megelégedve, épp csak rádnézett, és az előzményeidet is, hogy volt már petefészekgyulladásod, és most ugyanolyan tünetet tapasztalsz mint akkor, nem fog hülyének nézni, nyugi :)
2021. febr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Családom ***** válasza:
24%

Én nekem is hasonló problémák voltak 2 hónappal ezelött. Fájt a jobb és a bal oldali petefészkem és a petevezetékem és a hasam alja sokszor felduzzadt a 2 szeresére. A mellemből tej szerűség folyt és fájt. Néha úgy éreztem, hogy a hasam mozog meg úgy látszott. Ha hirtelen mozdulam borzasztó volt szinte nem tudtam semmit csinálni. De nekem közben menstuációm is volt, de az nálam már normális több mint 3 éve folyamatosan. A férjem nőgyógyász és ő is meg tudott vizsgálni. Ő azt gondolta méhen kívüli terhes vagyok, de aztán el mentem 3 orvoshoz is és nem tudták mi bajom. Egyik azt mondta a beleim a másik a vesém a harmadik a májammal van baj. Csak elég erős fájdalóm csillapítókat szedtem és csak úgy elmúlt a fájdalom. Nálam 2-3 hónapig volt ez a szőrnyű fájás.

Szerintem menj el egy másik nőgyógyászhoz hátha ő meg tudja mondani mi a baj. De olyanhoz menj ahol van ultrahang hogy meg tudjon ultrahangozni mert abból pontosabban meg tudja mondani, hogy minden rendben van e vagy hogy mi a baj. Nagyon vigyázz a nőgyógyászokkal, mert sok csal élveszkedik a nők fogdosásában. Inkább menj fiatalhoz olyan 25-30 éves körülihez azoknál kisebb az esélye hogy csak élvezkednek a testedben!

Sok sikert a továbbiakban! 😃😃

2021. febr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Családom ***** válasza:
45%
Ez nem túl aggódás ez a normális! Szerintem is jobb ha elnész egy másik orvoshoz, hogy biztos legyél a dolgodban. Úgy legalább megnyukszol te is. Aúgy az előző emberke voltam !😉
2021. febr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
Ez mekkora hülyeség hogy élvezkednek. Nekik munka, minden orvos (szakterülettől függetlenül) páciensként, munkadarabként tekint a betegekre, nem szexuális indíttatásból.
2021. febr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Családom ***** válasza:
45%
Nem mindegyik! Én ezért is félek el menni nőgyógyászhoz! Sajnos a mai világban ez van!
2021. febr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Így már mindenképp elmegyek! És végül nem derült ki, hogy mi is a bajod?


Ezzel az elvezkedos dologgal sajna egyet kell ertenem, valahol olvastam, hogy egy nodoki évek után is a nőket fixírozza és elvezkedik rajtuk, egy asszisztense írta asszem + közelebbi tapasztalat, hogy van egy doki a szomszéd faluban, aki leginkább azért veteti le a nőkről a pólót, mert látni akarja a mellüket és általában egyből azt is nézi hogy mekkora kivágás van egy nőnek a pólóján

2021. febr. 21. 00:29
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Egy orvos bárkit megkaphat, miért akarna még munkában is csajozni mikor otthon várja az álomnője?
2021. febr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Családom ***** válasza:
30%
Nem csajozik hanem élvezhedik a női nemiszervben. Az idősebbekre gondolok itt. Általábban azok szoktak. Ez a férjem tapasztalata mivel ő is nőgyógyász és nagyon sok ilyen emberrel találkozott. Ezt amúgy onnan lehet észre venni civil szemmel hogy nem határozottan nyúl a pácienshez hanem ovatósan simogatva cím szó alatt hogy ovatos lesz!
2021. febr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!