Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok előnyben! Nőgyógyászati...

Lányok előnyben! Nőgyógyászati probléma!?

Figyelt kérdés

Szóval, együtt voltam a barátommal, utána nagyon stresszeltem hogy terhes vagyok vajon vagy nem. Negatív tesztem lett, de elmentem dokihoz, mert émejegtem, megváltozott a folyasom és szurkált a petefészkem.


Voltam már ennél a dokinál, nagyon rendes volt velem, de most meg sem hallgatott, àttapogatta a hasam, mellem és utamra engedett, pedig előtte uh-val talált rá egy gyulladásra a petefészkemben, de most rá sem hederitett, pedig ugyanaz a fájdalom.


Gombát és felfazast állapította meg. A gomba múlik, a felfázás valahogy nem, pedig igyekszem. Irtó sokat faj a petefészkem, szurkál, mint annó, a leghosszabb az mikor puffadt vagyok, na olyankor piszkosul fáj.


A melleimmel kapcsolatban sem figyelt rám, pedig nagyon fájnak azok is, húzódnak, szúrnak felváltva, sajog, mintha égnének néha belülről.


Szerintetek mi lehet ez? Felfázás? Keressek másik dokit vagy volt valakinek hasonló?


Piszkosul zavaró, mikor egyszerre fájnak, most is mintha belülről lángolna a mellem :( Remélem semmiképpen nem vagyok terhes :(


18l



2021. febr. 21. 00:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
#6! Nagyon tévedsz!
2021. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%
Aki azt hiszi, hogy egy egészséges férfi orvos nem lát különbséget egy öreg/fiatal, szép/csúnya között,az nagyon naív. Nem kell ahhoz perverznek lenni; egyszerűen férfi.
2021. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezért járok nőhöz. Problem solved.
2021. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%

"Családom" te beteg vagy! Milyen nőgyógyász a férjed, aki 3 év folyamatos menstruációt nem tud kezelni, az a perverz fajta, akitől félned kell, ez nálatok valami beteg szerepjáték? Ha mégis szakember lenne, akkor meg tud ajánlani olyat, aki megbízható, és szakmailag kompetens, és esetleg nő, ha bennük jobban bízol.

Kérdező, ha nincs pisilési ingered, kellemetlen érzés a pisilésnél nem vagy felfázva, ha adott antibiotikumot, akkor múlnia kellene a fájdalomnak, a melledet viszont nem ártana megnézetni, kérj a háziorvosodtól beutalót mell UH-ra, vagy mammográfiára.

2021. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Családom ***** válasza:
0%
Na ide figylj a férjem melletem már nem dolgozik így is ő is csak találgatni tud! Senki nem tudja megmondani mi a bajom!! Ezeket csak géppekkel lehet megálapítani!! És nyugodtan keres rá hány embert rúgtak ki amiatt mert csak élveszkedett egy nőbe!!
2021. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Családom ***** válasza:
0%
Azt sem tudod hol lakok semmit sem tudsz senkiről en is csak a vélemyényem mondom el!! Egyébkent ő Budapesten dolgozott a Söfibe ami már vezárt!! Mi már nem Magyarországon lakunk a férjem imádta a munkáját és pont ő nem volt olyan mint néhány férfi aki pervez beteg és csak azért válasza ezt az iskolát mert nővel dolgozik
2021. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Valami nagyon nem stimmel a sztoriban...
2021. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Melyik sztoriban?


Kaptam gyógyszert, elég zavaros an magyarázta el a doki mert 10 napra elegendő gyógyszert mondott de 5 napra írt fel és nem mondta hogy később menjek vissza és irassak. Az elején kellemetlen volt, most viszont semmi, csak a szúrkáló érzés a petefészkemnél. Néha a vesémnél is van ilyen érzés

2021. febr. 22. 01:25
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A "Családom" nevű válaszoló sztorijában...
2021. febr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!