Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy érzem, hogy feleslegesen...

Úgy érzem, hogy feleslegesen menstruálok, pedig tudom, hogy nincs így. Mit tehetnék az ellen, hogy ne érezzem így?

Figyelt kérdés

Szóval 20 éves vagyok, és nem szeretnék gyereket, mert nekem a karrierem az első, az Eötvös Lóránt Tudományi Egyetemen tanulok már 2 éve. A másik, nem szeretném, hogy a terhesség “tönkretegye” a testemet kívülről, belülről. Úgy érzem, hogy teljesen feleslegesen menstruálok, mert minek? Úgysem lesz gyerekem, ez már biztos. A testemnek ez csak egy + teher, hogy erre az egészre figyelnie kell, persze tudom, hogy ez így van rendjén és természetes, de mégis. Milyen módszer van, hogy ne legyen menstruációm? Ha jól tudom, az elköttetéshez Magyarországon kell min. 3 gyerek. Ezen kívűl mi van még?

Előre is köszönöm szépen! :-)



2021. febr. 22. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem merünk..... Mert félünk, hogy privátban elkapjuk az agy halált tőled.
2021. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
😂😂 Úgy-úgy
2021. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az elkötés után ugyan úgy menstruálsz (nézz egy kicsit utána)

Az h az egyetemed nevét sem tudod, nevetséges.

Az h másodévesen nekedneked a karriered a fontos AMI NINCS!!!

szánalmas.

Tehát szedd össze a gondolataidat 😉

2021. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Amugy tenyleg. Másodévesen milyen karriert futottal be vajon? Elvegezted a felzárkoztató tárgyakat. 😂 😂 Jöhetnek az alapozó tárgyak. Sokaknak ez a karrier csúcsa
2021. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!