Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszelyeztett terhessegnel...

Veszelyeztett terhessegnel hogyan tudnek a felesleges plusz kilok ellen "harcolni"?

Figyelt kérdés

Van esetleg valami olyasmi feladat sor, amivel nem artok, de a plusz kilok sem ragadnak ugy ram a sok fekves, pihenes miatt ? A jogat kerdeztem a dokimtol, de teljesen tilos, mert a töröküles miatt kinyilhat a mehszaj. -ezt mondta. Kerdem en, akkor mit tegyek, ha alapjaba veve szeretnem mozogni, es tenni valamit, hogy "ne legyek szetfolyos" .... A kajalasra odafigyelek, a szenhidratokat csökkentem, edessegeket szinten...

Köszi elöre is, bizom benne, hogy van jo tanacsotok. :)


2009. ápr. 2. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászom egyszerű receptet ajánlott:koplalás!Nyugodj meg,a baba van honnan gyarapodjon!
2009. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van. Drasztikus, de egyetértek az előző válaszolóval. Minden terhesség alatt úgy kell enni, amennyi energiára szükségeD van. Nyilván, otthon fekve ez minimális. A babának akkor is meglesz az adagja, ne aggódj! :) Szedj terhesvitamint.

Én egyébként napio egyszer ettem főttkaját, az is inkább csirkemell és zöldség, pici rízzsel, sok joghurtot, puffasztott szeletet, sárgarépát rágcsáltam napközben, meg almát ettem kilószám.

2009. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!