Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Történt már valakivel éjszaka...

Történt már valakivel éjszaka olyan, hogy kicsit bekakilt?

Figyelt kérdés

Menstruálok és este mikor lefeküdtem nagyon görcsölt a hasam. Éjszaka pedig arra ébredtem fel amit a kérdésben olvahattok. Ráadásul izzadtam is egy kicsit.


Mi lehet ez?



2021. febr. 22. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem aranyerem lett attól, hogy vissza kellett tartanom menstruációval együtt még a székletet is (múlt hónap utolsó napjaiban történt, kórházi tartózkodás alatt.)


ERŐSEN KÉSZLETHIÁNYOS az egészségügy még mindig a mostani közvetlen tapasztalataimmal együtt - hiába a reklám, hogy "mennyire felkészültek". Ha valakinek valamilyen okból "váratlanul" megjön, akkor NINCS KÉSZLETEN szükséges holmi.


Egy hozzám hasonló korú Hölgy pedig valamelyik éjszaka "becsinált", ezért szorongott olyan keservesen - menstruációt várta Ő is. (40-es éveink második felében járunk.)

2021. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nagyon dolgoznak a belső szerveid - ha izzadsz is.


Ennyit tudok segíteni, ha ez elég...

2021. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!