Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, meg ijednétek, ha...

Kamaszok, meg ijednétek, ha éjszaka Darth Vader jelmezben összetalálkoznátok valakivel?

Figyelt kérdés

Gondolkodok egy vásárlásán mivel már kevesebbet növök. Elmegyek egy egy találkozóra, és mi van ha éjszaka jövök benne haza, nem fognak sikítozni tőlem az utcán, vagy enm hívnak rendőrt?



Ilyenre gondolok:

[link]


2015. nov. 5. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak, ha meglátnám rajta az árcímkét...

2 havi fizetésem öcsém.

2015. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Bárcsak az elváló igekötők használata menne neked fele olyan jól, mint a pénzköltés! :)
2015. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg igen. :D Miért, te nem?
2015. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a sikátorból ugrik ki egy jelmezes alak akkor mindenki megijed.


De a kivilágított utcán max érdekes figurának, vagy csöppet bolondnak találnak majd a szembejövők.

2015. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2015. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kristóf, te vagy az? :D
2015. nov. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Darth Vadert hagyján.

Egyszer a hármas metró Árpád hídnál Boszorkányúrral futottam össze.

A srác magas volt, fekete köpeny, és a maszkja... na, tőle elsőre frászt kaptam, aztán már csak mosolyogtam.

2015. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Sokat jártam mindeféle LIVE-ra (larp...), Vampire, Xp-féle és hasonlók. Utaztunk is sokat beöltözve, de általában nem volt gond. Bár olyan volt pl, hogy az ellenőr tőlünk nem kérte a jegyet. Meg egyszer egy őszhajú néni jött velünk szemben és mikor felmérte, hogy egy csapat birkabőrös vagy éppen félmeztelen, csatabárdos, befont szakállú barbár jön vele szemben a telkek közötti ösvényen, na akkor eldobta a cekkert és hátraarccal elrohant. Összeszedtük a répát a kosárba és futottunk utána, hogy ne tessék megijedni, itt a kosara, mi csak játszunk! XD És nem értük utol!!!
2015. nov. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ijednek meg, mert az erő velük van. :P
2015. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért kéne megijedni?

Amúgy attól függ, egy kis faluban a 100 éves Juli néni lehet szívf.szt kapna, de Pesten pl nem nagyon veszik fel, annyi idióta járkál arra, ráadásul vannak rendszeresen cosplayes események.... max lefotóznak és felkerülsz Pesten Hallottamba :D

2015. nov. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!