Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő húgyúti fertőzés...

Visszatérő húgyúti fertőzés után másnak is olyan furcsa néha pisilni?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy a tavalyi évben körül belül 3x 4x jött elő a húgyúti fertőzésem. Most már egész jól tudom kezelni vagyis megelőzni de sokszor előfordul hogy amikor nincsen éppen ilyen problémám akkor is olyan furcsa amikor pisilek.. leginkább akkor amikor keveset iszok, például reggelente, az érzést nehéz leírni, nem is miközben pisilek hanem utána.. úgy tudnám leírni hogy konkrétan érzem a húgycsövemet meg a hólyagomat ahogy alig van benne folyadék és mintha pangna, sajnos másképp nem tudom leírni :/ Van valaki akinek hasonló tünetei vannak?

2021. febr. 23. 18:53
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Nagyon fontos, a bô folyadék bevitel, kedvezô lenne, ha Kamilla teàt is iszogatnàl. Nem irtad hàny éves vagy? Szedtél rà Antibiotikumot? Mennyi ideig szedted?
2021. febr. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen voltam vele többször is házi orvosnál és adott antibiotikumot amit mindd be is szedtem. Majd rátaláltam a d mannózra amit szintén minden rizikós tényező előtt vagy után iszok, tőzegáfonyát, gyógyteákat is iszom. :) 26 éves vagyok. December 8-án volt utoljara fertőzésem azóta iszom a gyógyteákat és d mannózt stb. Ja és nagyon sokat iszom, napi 2 liter víz plusz a teák! Azóta igazából nem is volt probléma de lehet hogy érzékeny lett a húgycsövem illetve húgyhólyagom mert olyan fura érzés amikor valami miatt kevesebbet iszom. Már lehet hogy csak bebeszélem magamnak..
2021. febr. 24. 05:58
 3/3 Angel3000 ***** válasza:
Fontos, hogy oda figyelj nehogy ujra felfàzzàl! A Tôzegàfonya és a Kamilla tea is jò!
2021. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!