Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellkisebbítés hány éves...

Micimacko827363 kérdése:

Mellkisebbítés hány éves kortól lehet és kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nagyon utálom a kinézemet, ezért szeretnék egy mell kisebbíto mutétet. Kb mennyibe kerulne es mikortol tudnam megcsinaltatni?

2021. febr. 27. 17:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Mekkora most? Mert ugye ez még most is nő.
2021. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10%
16 évesen inkább az eszed nőhetne még...
2021. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
42%

Szia!

Ha orvos látta és igazoltan egészségügyi gondokat okoz a nagy melled, akkor megcsinálják most is.

A húgomnak is volt kisebbítő műtétre, mert rettenetesen fájtak a mellei a nagy súly miatt és el volt görbülve a hát gerince is már így szintén 16 évesen (2 éve) megműtötték, azóta jól van :)

2500 €-ba került, egy részét pedig állta az egészségügyi biztosítás.

Nem élek Magyarországon, nem tudom ott hogy megy ez, de gondolom ott sem komplikáltabb.

2021. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
23%

13as

Mekkora volt az a méret ha megkérdezhetem?

2021. márc. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14

Őszintén nem tudom, fiú vagyok, nem értek a méretezéshez :)) de nagyon nagyok voltak, szerintem több kilósak is és nagyon kellemetlen volt neki.

2021. márc. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
63%

Tb támogatja, ha megfelelsza feltételeknek.

Nekem is ìgy volt. 70/E kosaras voltam

2021. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes

Nekem 90G de soha fájdalmat nem okozott

2021. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tiszta szívemből átérzem a problémádat, 16 évesen én is így voltam a testemmel, sőt, olykor még most is, pedig koromhoz képest elmondhatom, a visszajelzések szerint nagyon jól tartom magam ötven felett. Az embernek borzasztóan nehéz elfogadni a saját testét, ezzel szinte mindenki így van, nem csak Te. Azok is, akik nem beszélnek róla. Azt nem írtad, hogy a nagy melleidhez milyen testalkat társul. Ha megpróbálnál sportolni, konditerembe járni, és/vagy úszni, és nagyon komolyan megdolgoztatni az izmaidat, akkor a melleid sokkal viselhetőbbek lennének a későbbiekben, mert a kondizás során sok zsírtól szabadulnál meg, ami többek között a melleidről is lemenne. Sokkal szerethetőbbé tudnád formálni magad. 16 éves korban még alakuló tested van, a hormonok működése ebben az életszakaszban kiszámíthatatlan változásokat okozhat, meglepő módon később még kisebb melleid is lehetnek, vagy a testedhez sokkal arányosabbak. A nagy melleket rengeteg fiú/férfi szereti, valószínűleg több mint amennyi nem, annak ellenére, hogy Te utálod, és megkeserítik a napjaidat. Egyszer talán, ha most el sem tudod képzelni, még el is juthatsz odáig, hogy nagyon büszke leszel a nagy melleidre. Én -teljes együttérzésben bár- azt javaslom neked, tök mindegy, hogy mások a Te korodban már kés alá feküdtek, Te mindenképpen várj a kisebbítéssel addig, amíg a kívánt számú gyereked megszületik, és az utolsó szoptatást befejezted. Ezt a lelkiismeretes sebészek nem véletlenül hangoztatják, hanem nagyon jelentős egészségügyi,technikai és anyagi szempontból. A szoptatások után kezdődhetnének elölről a műtéti bonyodalmak, hiszen szoptatás után majdnem mindenki gyűlöli a duplájára, vagy sokszorosára nőtt, három-négy emelettel is megereszkedett melleit. A legeslegfontosabb dolog az, hogy a melleid egészségesek, nincs bennük daganat, amit most talán természetesnek veszel, de sok, nálad idősebb nőnél, és egy kevés veled egykorúnál is ez egyáltalán nem az. Mindenekelőtt a konditerem, zsírégetés, formálódás, és majd szoptatás után a kisebbítés. Valamint szükséges lenne egy-két nagyon jó melltartó, ami optikailag kisebbít, és megfelelően tart. Teljesen jó szándékból írom, és pontosan tudom, hogy ezt a választ szeretted volna a legkevésbé olvasni. A sok sportolással sokkal szebb alakú, és sokkal elégedettebb, magabiztosabb emberré válhatsz, próbáld meg, és soha ne add fel!!! A kismellű nők nagyobb melleket szeretnének, a nagymellűek kisebbet, azaz a természet mindenkivel kitol, nem csak veled. A bölcsek mindenekelőtt megbecsülik azt, hogy egészségesek, míg másoknak súlyos betegségekkel kell küzdeni. Mielőtt a műtéten gondolkodsz, aminek az árát lehet, hogy nagyon nehéz lenne összeszedni, dolgoztasd meg a tested, és közben gondold azt, hogy a műtéti összegért dolgozol. Akkor fogod látni, az is mennyire nagyon nehéz lenne fizikai munkával, hiszen neked ebben a korban nincsen diplomád, vagy egy jó szakmád, hogy esetleg könnyebb munkát kaphass. A sportolásos alakformálásnak a Te korodban még sokkal több az értelme, mint a műtétnek, és hihetetlen változásokat tudnál elérni vele. Kívánom, hogy hidd el, formáld meg a képet a fejedben, dolgozz meg érte, és tapasztald meg a nagy változást!!! És hogy egész életedben az legyen a legnagyobb problémád, hogy 16 évesen utálod a melleidet! Szeretettel: egy már elég sok mindent látott gyógyszerésznő
2021. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!