Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akinek volt "GYNECOMASTIA"...

Akinek volt "GYNECOMASTIA" műtétje (férfi mellkisebbítés), és TB-re megcsinálta! (? ) Mennyire elégedett az eredménnyel? Mennyiben változott a felsőteste?

Figyelt kérdés

Én most állok a műtét előtt.

Ha esetleg előtte-utána képek lennének annak nagyon tudnék örülni.


19F


2017. máj. 14. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A TB csinál ilyesmit?

Hm, hát nekem is kéne...

Különböző életmódcsatornákon(pl life network) vannak ilyen műtétek néha, de a neten is található, én láttam már, ezt elrontani nem nagyon lehet, megkockáztatom a ruhatáros néni is megtudná. Az eredmény meg nagyon jó, ég és föld a különbség.

[link]

2017. máj. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csinál. Csütörtökön megyek. Előtte endokrinológián voltam, vérvételt csináltattunk, orvosi szempontból ártalmatlan, de támogatja a TB. Van protekciónk, aki gyorsította kicsit a folyamatot, sebész, akinek van plasztikai sebészete, ő fogja csinálni, persze perkálunk neki egy keveset.


Google-el jó barátságban vagyok, olyan kellett volna, ami a konkrét válaszolóról készült.. :D

2017. máj. 17. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!