Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok állandóan büdös...

Miért vagyok állandóan büdös odalent?

Figyelt kérdés

Kb. 11-12 éves koromban éreztem előszőr, és azóta folyamatosan “büdös” vagyok lenn, nem is tudom mihez hasonló a szaga, talán a halhoz.

Azóta voltam már nőgyógyásznál, legutóbb rá is kérdeztem, vett kenetet, aztán azt mondta, hogy minden rendben, teljesen normális, fogadjam el. Engem viszont nagyon zavar, mit tehetnék ellene? Köszi a tippeket előre! 😊 19/L



2021. febr. 27. 21:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én soha nem éreztem büdinek magam, csak most, amikor bakteriális hüvelygyulladásom volt. Na az tényleg durva volt.


Mivel neked mindig is ilyen volt, ezért nem tudod összehasonlítani.


Van vmi más tüneted is? Viszketés, fájdalom? A menzeszed rendben van?


Összeolvastam most hirtelen mindent és ezt mindenhol írják: illatmentes szappan és mosószer.

2021. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Igen, minden okés a mensimmel. Nincs más tünetem.

2021. márc. 27. 20:35
 13/15 anonim ***** válasza:
És mit használsz, amikor menstruálsz? Tampont, betétet?
2021. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Betétet.
2021. márc. 27. 20:38
 15/15 anonim ***** válasza:

Az jó.

Ha egészséges vagy, rendben megjön a vérzésed, pamutbugyit hordasz, akkor szerintem nem nagyon lehet mást tenni.

Persze kíváncsi vagyok mások véleményére is.

2021. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!