Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány napig fáj a hasatok...

Hány napig fáj a hasatok menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
Most vagyok a hetedik napon, de még mindig érzékeny, néha görcsölget a hasam. Már csak barnás vérezgetésem van, ez holnapra valószínűleg elmúlik. Szerintetek ez a fájdalom még belefér? Nektek hogy szokott lenni? Egyébként elég csak az első 1-2 nap gyógyszert használnom, attól teljesen jól leszek, de az utolsó napokon megint elkezd jobban fájni, feszülni a hasam.

2021. márc. 8. 12:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első napokban fáj, az 1. napon úgy h a fajdalomcsillapító segít, de volt már olyan h nem volt nálam fájd. csill. és nagyon hányingerem volt+nagyon rosszul voltam.
2021. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem 7 napos a menstruációm, ebből 4 vagy 5 napig szúr/fáj a hasam nem annyira vészes.
2021. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!