Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mosható intim betétről vélemén...

Mosható intim betétről vélemények? Mennyire van szükség?

Figyelt kérdés

Kérem, csak olyanok írjanak, akik használnak ilyet, a fúj-de-undi válaszokat mellőzzük!


Kizárólag tisztasági betét helyett használnám, menstruáció idejére nem. Sajnos nekem alapjáraton elég sok hüvelyváladékom van, így minden nap használok tisztasági betétet (van, hogy cserélem is). Mivel ez állandó, napi szintű használatra lenne, és nem akarnék emiatt 2 naponta mosógépet indítani (persze beáztatnám/kiöblíteném, de mosás nélkül természetesen nem használnám újra), így kérdezném, hogy átlagosan hány darabra van szükség, mennyi forog? Honnan/milyet érdemes venni? Meddig bírják?


Köszönöm szépen a válaszokat!



2021. márc. 12. 19:37
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

Én a Bloom mosható betéteket használom, amit az Ökolurkóról rendeltem. Nekem a normál van, amit éjszakára is használok. Hihetetlenül puha és nagyon sok mennyiséget felfog, magába szív. Még soha nem szivárgott át. Cserében kicsit vastagabb és kicsit talán nehezebb elrejteni. Szélesebb szorosabb alsóneművel jobb.

Tisztasági betétnek viszont az Emilla márkát rendeltem máshonnan, ez nekem kevésbbé vált be, nem szív olyan jól, bár el lehet vele lenni.

2021. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!