Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez és mégis mit tegyek?

Mi lehet ez és mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves nő vagyok és Teljesen nedves (és ellazult) állapotban is csak egyetlen ujjamat tudom fájdalom mentesen a hüvelybe helyezni, ha már a másodikkal is próbálkozom, akkor olyan érzés, mintha az ott lévő csontok akadályoznák meg. Emiatt állandó stresszben élek, mivel a barátommal szeretnénk végre szexuális kapcsolatot létsíteni, de így biztos, hogy nem fog menni.


Valaki esetleg tudja mitől van ez és hogy mit tehetnék?

Nagyon szívesen elmennék nőgyógyászhoz (bár most valószínűleg nem lehet egy darabig), de attól tartok, hogy képtelen lennék neki szemtől szembe elmondani a problémám. :(


2021. márc. 14. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szuk a huvelyed, be kell jaratni es nem gog fajni
2021. márc. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Más az ujjad és más a pénisz. Illetve ahogy fentebb írták, valószínűleg még szűk vagy
2021. márc. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Vaginizmus is lehet.
2021. márc. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért ne menne? :D


Eléggé fájni fog, arra készülj fel - nekem még lassan 10 éves szexuális múlttal is fáj minden aktus eleje, míg nem tágulok ki. Viszont, utána meg tök jó érzés mindkettőnknek -, de be fogja tudni tenni, nyugi.

2021. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!