Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szokja le a vagdosásról?

Hogyan szokja le a vagdosásról?

Figyelt kérdés
Már úgy lassan fél ève csinálom egyszer kipróbáltam amikor már kezdtet súlyosodni a szomorúság érzett... és én alapból is szeretem ha van egy seb a lábamon. Próbáltam de egyszerűen nem tudok leszokni még most se amikor már eldurvult, mert egyszerűen szeretem.(aki nem tud jót hozzá szólni az inkább ne írjon semmit)

2021. márc. 16. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Pszichológus kell már ide.Ez már nagyon gáz!
2021. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz leszokni róla. Ha jobban lennél lelkileg, a vagdosás is elmúlna. Nekem is csak így lett vége, de nekem szakember segítsége is kellett.
2021. márc. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez az!Nem értem akkor mi a faxért lettem lepontozva.Nem tudom melyik szerencsétlen,műveletlen pontozgat🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én anno bántalmaztam magam és a hegek itt vannak velem a mai napig. Szerintem keress fel egy szakembert.
2021. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom, hogy mostmár nagyon bánom hogy valaha tettem ilyet magammal, utálom a megmaradt hegeket, és most gondolkodhatok azon milyen módszerrel távolíttassam el. Nem tudom mennyi idős vagy, de valószínűleg egy szakember tényleg segítene. Fordíts magadra időt, csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz, gyűjts célokat, aztán azokhoz jönnek a motivációk. Lehet olvastad már valahol, de: a bőröd nem papír, ne vágd!

Az egyik legnehezebb dolog megszeretni magunkat, de próbáld meg.

2021. márc. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!