Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek van mindkét nemű...

Akinek van mindkét nemű gyermeke fiú vagy lány babavál volt rosszabbul? Kivel volt rosszabb a hányinger vagy /vagy hányt is?

Figyelt kérdés

Van olyan ismerős aki lannyal meg se érezte de a fiuval korhazba kerult veszes hanyas miatt.

De ismerek olyat akinek csak lanya van es vele volt rosszul. Ezert vagyok kivancsi arra h akinek mindketto van mi a tapasztalat



2021. márc. 18. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon változó, szóval nem lehet egyértelműen rámondani

pl :

Lánynál : inkább édességet kíván , hús nem , kevésbé visel meg

Fiúnál: inkább sóst kíván , hús simán megy, és nagyon rossz az első trimeszter


De volt akinél fordítva is volt , demikor utána jártam ,ez volt a leggyakoribb felállás

2021. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem 2fiu gyermekem van és most a 3.ik is fiú...az első kettővel a sósat savanyúság tejtermék..és nem voltam rosszul..nem szedultem..nem volt hànyinger stb.. Viszont most a 3.nàl főleg az elején.. szédülés hànyinger... aztán jött a hús undor ami mai napig tart.. egyedül a csirke mell megy...zsîros fűszeres kaja abszolút nem... helyette rengeteg gyümölcs főzelék jégkrém és persze édesség pedig nem voltam édes szàjú...erre gondoltam és hittem hogy kislàny lesz...de ez is kisfiú 😁😁szóval szerintem mindegy hogy lány vagy fiú...nàllam nem volt hogy csak azt kivànom mint a fiúkkal àltalàban.. jelenleg 32 hetes vagyok és 8 kg al több...a babàm súlya most 2500 gr.. szóval nem lesz kis baba sem☺️☺️☺️
2021. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a lányommal rosszabbul voltam. Többet hánytam első trimeszterben.. szinte napi szinten. Egyszer el is ájultam.

Fiammal is hánytam, de nem annyit.

2021. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!