Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orrvérzés és hüvelygomba!...

Orrvérzés és hüvelygomba! Lehet valami köze egymáshoz?

Figyelt kérdés

Kezdeném az orrvérzéssel. Majdnem minden nap vérzik az orrom úgy, hogy érzem,hogy folyik valami aztán kifújom és eléggé véres lesz a zsepi, de ez így két három fújás után el is áll. Beszéltem a háziorvosommal és adott rá gyógyszert és orrkenőcsöt. Akkor is vérzett de talán ritkábban mint általában. Most, hogy abba hagytam a gyógyszert újra ilyen két naponta vérzik. A vérnyomásommal semmi gond. Továbbá kérdeztem az orvosomat, hogy nem e indokolt egy vérvétel, de azt mondta hogy nem. Azt is tudni kell, hogy füll orr gégészeti probléma miatt sokat használtam és használok orrsparyt.


Aztán itt van ez a hüvelygomba. Nemrég lett egy kapcsolatom, a párom szokott a szájával és az ujjával is kielégiteni, de mindig most kezet előtte. Kb két hónap alatt már harmadszor fordul elő hogy visszajön a hüvelygombám, de nem értem miért, mert kb két naponta csináljuk a párommal és nem minden alkalom után van. Van krém és azzal bekenem ha érzem, hogy visszajott es utanna szinte azonnal el is mulik. Nőgyógyásznál még sosem jártam és a vírus miatt nem is nagyon fogadnak, mivel nem minősül sürgősségi ellátásnak.


Szerintetek lehet a kettőnek köze egymáshoz? Én már leukémiára is gondoltam, de nyugtassatok meg, hogy ez a veszély nem fenyeget. Volt már valakinek hasonló?



2021. márc. 21. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs közük egymáshoz, és el tudsz menni nőgyógyászatra is.
2021. márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia ! Szerintem nem leukémia , engem most vizsgálnak ki és valószínűleg csontvelő mintát is vesznek . Nálam szeptember óta tart elviselhetetlen csontfájdalom stb . és folyamatosan beteg vagyok, ilyen felső léguti . Most is mandulagyulladásom van , szinte lábra sem tudok állni ősz óta,lázas vagyok és még igyis nagyon lassan haladnak a vizgálataim .

Az általános erőnléted milyen ?

Egy vérkép egyepként nem árthat, hogy megnyugodj ! Kívánok minden jót !

2021. márc. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es válaszoló! Az általános erőnlétem, teljesen rendben van, szinte napi szinten futok vagy kerékpározok es egyáltalán nem érzem, azt, hogy le kéne felüdnöm vagy, hogy nem bírnék felkelni.

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2021. márc. 21. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem megnyugodhatsz , de amit javasoltam egy vérkép nem árt !Nálam akkor volt baj amikor 10órákat aludtam,akkor is fáradt vagyok , délután is lekell feküdnöm . Remélem megtalalják a problémát nálad , addig is kitartást !
2021. márc. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs közük egymáshoz. A hüvelygombád azért jön vissza, mert nem is múlik el. Hiába kenegeted kívülről, azt belsőleg is kezelni kell, Canesten kombit kipróbálhatsz, de ha a hüvelytabletta nem segít, akkor érdemes elmenni nőgyógyászhoz, illetve a párodat is kezelni kellene, mert ő lehet tünetmentes, de visszafertőzhet.
2021. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!