Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Soft tampon használatával...

Soft tampon használatával kapcsolatban tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni a soft tampont, a Dm-ben láttam egy rózsaszín, szív alakú, madzag nélküli verziót, valószínűleg azt. Az a kérdésem, hogy egy kicsit tartok a kivételétől, sosem csináltam még ilyet. Hogy lehet a legkönnyebben eltávolítani? Tud túlságosan felcsúszni esetleg, hogy már nem érem el? (Bocsánat, hogyha hülyeséget kérdezek, csak ez a legnagyobb félelmem) Bármilyen gyakorlati jótanácsnak örülök, köszi, ha segítetek! :)

2021. márc. 27. 16:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
41%

Hát most figyelj szerintem baromi szar lehet ezzel most csak gondolj bele ugye amit csináltál.


Ha gumival vagytok akkor ugye nem lesz semmi ha meg nélküle most istenem.


Törcsit magatok alá aztán go fürdeni

2021. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha csak a madzag zavar, akkor le is vághatod rövidebbre, csak épp, hogy megtudd fogni az ujjbegyeddel és tádám :)
2021. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!